Dolar : Alış : 6.0824 / Satış : 6.0934
Euro : Alış : 6.5654 / Satış : 6.5772
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu5°CKarla Karışık Yağmur

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 7890 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

Bakan Yardımcısı Ersoy, Borsa’nın yatırımını inceledi

15 Şubat 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»Bakan Yardımcısı Ersoy, Borsa’nın yatırımını inceledi
Bakan Yardımcısı Ersoy, Borsa’nın yatırımını inceledi


İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Ticaret Borsası’nın Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan Endüstriyel Orman Ürünleri Tesisi’ni ziyaret etti.

Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy’un inceleme ziyaretine Vali Yaşar Karadeniz, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu Ticaret Borsası Başkanı Sedat İşeri, KATSO Başkanı Oğuz Fındıkoğlu ve Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.

Fabrikanın üretim bölümünü gezen Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Yönetim Kurulu Başkanı Sedat İşeri ve Fabrika Müdürü Emre Uzer’den fabrika hakkında detaylı bilgi aldı. Kastamonu Ticaret Borsası’nın Kastamonu’ya kazandırdığı en ileri teknoloji ile donatılmış, ağaç sektörünün bu önemli tesisini ziyaret etmekten ve Kastamonu’ya sağladığı katma değeri görmekten mutluluk duyduğunu belirten Bakan Yardımcısı Ersoy, emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

“YENİ İSTİHDAM ALANLARI AÇILACAKTIR” Belediye Başkanı Tahsin Babaş ise kısa değerlendirmesinde: “Önümüzdeki süreçte inşallah Kastamonu daha çok üretecek ve daha çok kazanacaktır. Ahşap Sanayi’nde ülkemizin en önde gelen illerinden olan şehrimizde el ele omuz omuza yeni projeler oluşacak ve yeni istihdam alanları açılacaktır. İlimize bu denli önemli bir tesisi kazandıran Kastamonu Ticaret Borsamızın kıymetli yönetimine ve bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Terimler :
TemaFabrika