Dolar : Alış : 6.1360 / Satış : 6.1471
Euro : Alış : 6.9501 / Satış : 6.9626
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu30°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 7807 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

40 milyonluk proje ihale aşamasında

22 Eylül 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » 40 milyonluk proje ihale aşamasında
40 milyonluk proje ihale aşamasında

Merhum Abana Belediye Başkanı Rıdvan Oyar ile AK Parti Abana İlçe Başkanı Ali Oğuz’un 2014 yılı yerel seçim bülteninde Abana kamuoyuna Abana’nın geleceği için “en büyük proje” şeklinde duyurduğu “Sahil Tahkimatı Projesi” için ihale aşamasına gelindi.
Başkan Oyar’ın vefatından sonra Belediye Başkanı Altan Erdoğan ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Oğuz’un takibini sürdürdüğü Sahil Tahkimatı Projesi’nin ilgili Bakanlıkça önümüzdeki günlerde ihaleye çıkarılması hedefleniyor. Proje çerçevesinde, Harmason mevkiindeki Oyarlar sitesinden itibaren Şehit Ömer Şenel Balıkçı Barınağı’na kadar aralıklarla batık mendirekler inşa edilecek.
40 MİLYONLUK YATIRIM
Abana Belediye Başkanı Altan Erdoğan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, projenin ihale aşamasına gelmesinin heyecanını yaşadıklarını vurguladı. Yaklaşık 40 milyon lira yatırım bedeli olan projenin Abana’nın tarihinde tek kalemde alacağı en büyük devlet yatırımı olduğuna dikkati çeken Başkanımız, projenin ilk girişimlerinden bu yana ilgili kurumlar tarafından önemli çalışmaların yürütüldüğünü ve şu an ki sürece ulaşıldığını ifade etti.
EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika