Dolar : Alış : 5.7690 / Satış : 5.7794
Euro : Alış : 6.4202 / Satış : 6.4318
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu21°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 8261 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

Bana AB’yi Anlat’ ödülleri dağıtıldı

09 Temmuz 2015 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Eğitim»Bana AB’yi Anlat’ ödülleri dağıtıldı
Bana AB’yi Anlat’ ödülleri dağıtıldı

Milli Eğitim Bakanlığı Dış İlişkiler Daire Başkanlığınca Avrupa Birliği destekli yürütülen “Öğrenciler AB’yi Öğreniyor” projesi kapsamında düzenlenen ‘Bana AB’yi Anlat’ konulu resim, slogan ve kısa öykü dallarında Türkiye genelinde yarışmalar düzenlendi. İlimizde düzenlenen yarışmalarda ilk üçe giren yarışmacılar için dün İl Genel Meclisi binasının önünde ödül töreni düzenlendi.

Ödül töreninde kısa bir açıklama yapan Vali Şehmus Günaydın, dereceye giren öğrencileri tebrik etti ve ardından dallarında birincilik elde eden öğrencilere laptop, ikincilik elde eden öğrencilere bisiklet ve üçüncülük elde eden öğrencilere ise satranç takımı ödülleri verdi.

Orhan Şaik Gökyay Ortaokulundan Resim dalında 1’inci olan Dilara Arslan’a, Halime Çavuş İşitme Engelliler İlkokulundan Slogan dalında 1’inci olan Senanur Çelik’e ve Kastamonu Göl Anadolu Lisesi’nden Kısa Öykü dalında 1’inci Nuran Şevval Becerikli’ye Laptop ödülü verildi.

Orhan Şaik Gökyay Ortaokulundan Resim dalında 2’nci olan Satiye Ciba, Kuzyaka Ortaokul öğrencilerinden Slogan dalında 2’nci olan Sevgi Canal ve Prof. Dr. Saime İnal Anadolu Lisesi öğrencilerinden Kısa Öykü Dalında 2’inci olan Ahmet Kaan Gürcan’a bisiklet ödülleri verildi. Kuzyaka pizmit.com Ortaokulu’ndan Resim dalında 3’üncü olan Damla Gül Çorbacıoğlu, Orhan Şaik Gökyay Ortaokulu’ndan Slogan dalında 3’üncü olan Halil Doğan ve Kastamonu Göl Anadolu Lisesi’nden Kısa öykü yarışmasında 3’üncü olan Murat Kethüdaoğlu’na satranç takımları verildi.

Vali Günaydın daha sonra öğrenciler ve aileleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

İl Genel Meclis Binası önünde hazırlanan törene Vali Şehmus Günaydın, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Bahçacıoğlu, Orhan Şaik Gökyay Ortaokulu Müdürü Mehmet Doğan, Halime Çavuş İşitme Engelliler İlkokulu Müdürü Salman Ganioğlu, Göl Anadolu Lisesi Müdürü İsmail Küçükkahveci, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Koordinatörü Mahir İlker Arıcıoğlu, öğrenciler ve velileri katıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika