Dolar : Alış : 5.4177 / Satış : 5.4275
Euro : Alış : 6.1310 / Satış : 6.1420
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu6°CKarla Karışık Yağmur

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 7983 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

Başkan Babaş’ın çalışmaları örnek gösteriliyor

23 Ekim 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel » Başkan Babaş’ın çalışmaları örnek gösteriliyor
Başkan Babaş’ın çalışmaları örnek gösteriliyor

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan Kastamonu’yu ziyaret etti, Başkan Babaş ile proje inceledi.
AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan ve AK Parti İl Koordinatörü 23’üncü Dönem Kilis Milletvekili Hüseyin Devecioğlu dün Kastamonu’yu ziyaret ederek il teşkilatıyla bir araya geldi, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş ile birlikte projeleri inceledi.
“KASTAMONU’MUZDAKİ CİDDİ GELİŞME GÖZLE GÖRÜNÜYOR”
Seyran Tepe’de Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş ile bir araya gelen Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan; “20 Haziran’da Kastamonu’ya geldiğimde gördüklerim ile bugün arasında ciddi bir gelişme var. Kastamonu’muzdaki ciddi gelişme gözle görünüyor. AK Belediyecilik anlayışı burada çok iyi bir şekilde temsil ediliyor. Bunu görmekten ötürü mutluluk duyuyorum” ifadelerini kullandı.
“İLİN DÖRT BİR TARAFINDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR”
Belediye Başkanı Tahsin Babaş’a projeleri yakinen takip ettiklerini belirten Teşkilat Başkan Yardımcısı Turan, yapılan işlerin örnek olarak gösterildiğini de dile getirdi. Başkan Babaş’ı Çocuk Trafik Eğitim Parkuru projesiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldığı Sosyal Proje ödülünden ötürü de tebrik eden Turan; “Kastamonu’nun gelişimini sürdürmesi adına çalışmaların hızla sürmesi gerekiyor. Zaten burada görünüyor ki belediyemiz bir projeyi tamamlıyor hemen diğerine başlıyor. İlin dört bir tarafında çalışmalar sürüyor. İnşallah Kastamonu’muz daha iyi noktalara gelecektir” ifadelerini kullandı.
“TEK DERDİM KASTAMONU”
Tek derdinin Kastamonu’nun gelişimi olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Teşkilat Başkan Yardımcısı Turan’a tarihi projeler ve hedeflerle ilgili bilgiler verdi. Turan’a Kastamonu’ya olan ilgisinden ötürü teşekkür eden Başkan Babaş; “Asil hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmak adına mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarımız sürecek. Kastamonu’muz bir gelişim trendi içerisindedir ancak bu bizler için yeterli değildir. Hedefimiz Büyük Türkiye’nin her yönüyle Güçlü İli Kastamonu’yu oluşturmaktır. Cenab-ı Hakk’ın izni asil hemşerilerimizin destekleri ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde bunu başaracağımıza yürekten inanıyorum” diye konuştu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika