Dolar : Alış : 5.7712 / Satış : 5.7816
Euro : Alış : 6.4158 / Satış : 6.4274
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu21°CSisli

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 8267 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

Belediyespor kararını verdi: Tam gaz devam

27 Mayıs 2016 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»Belediyespor kararını verdi: Tam gaz devam
Belediyespor kararını verdi: Tam gaz devam

Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (KBGSK) yöneticileri geçtiğimiz günlerde yapılan toplantıda bir araya geldi. Toplantıda KBGSK’nın geleceği masaya yatırıldı. Toplantı sonunda gelecek sezon da iyi bir kadro kurması kararı verildi. Yanı sıra yeni bir teknik adam için düğmeye basıldı, Macar teknik adam Peter Kovacs ismi üzerinde duruldu ve prensip anlaşmasına varılan teknik adam Kastamonu’ya davet edildi.

Toplantı sonrasında KBGSK’nın yeni yönetim kurulu da şekillendi. Buna göre Yönetim Kurulu Başkanlığı’nda yine Hüdaver Eski yer alırken, Nihal Kömeç Çetin, Cem Çelik, Eren Vural ve Ferdi Kargılı da yeni yönetim de yer aldı.

Toplantıda alınan kararların aktarılması ve duygu ve düşüncelerin belirtilmesi amacıyla geçtiğimiz gün Kastamonu Belediyesi’nde basın toplantısı düzenlendi. Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Belediye Spor İşleri Müdürü Metehan Babaş, Belediyespor Kulübü Başkanı Hüdaver Eski, Belediyespor Fahri Başkanı Bilgehan Çapraz ve yönetici Cem Çelik düzenlenen basın toplantısına katıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika