Dolar : Alış : 7.8945 / Satış : 7.9088
Euro : Alış : 9.4067 / Satış : 9.4237
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu9°CSisli

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 13 Kategoride 7891 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bisiklet Yolu’ndan eleştirilere cevap

16 Ağustos 2016 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»Bisiklet Yolu’ndan eleştirilere cevap
Bisiklet Yolu’ndan eleştirilere cevap

Bisiklet Yolu Doğa Cafe Resturant’ın işletmecilerinden Murat Göloğlu, yaklaşık bir haftadır işletmelerine yönelik karamalar yapıldığını söyledi. Göloğlu, gelen vatandaşlara müşteri olarak bakmadıklarını, hepsini misafir olarak benimseyip ağırladıklarını ifade etti.

İşletmesinin çalışmaları hakkında bilgi veren Murat Göloğlu; “5 yaşındaki çocuktan 70 yaşındaki büyüğümüze de aynı şekilde saygı ve hürmet gösteriyoruz. Elimizden gelenin fazlası ile hizmet ediyoruz. Sabahları açık hava kahvaltı hizmetimiz, mangalımız, ocak başı hizmetlerimiz var. Bu şekilde Kastamonu halkına en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Son dönemde bisikletler tahrip ve kullanılamayacak olduğundan sıkıntı yaşadık. Çok kısa sürede de bu sorunumuz Belediye Başkanı’mız tarafından çözülecek. Çok sayıda ve kısa bisiklet gelecek. Bin 600 metre uzunluğundaki bisiklet parkurumuzda kullanmak şartıyla vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Biz zaten isteyen vatandaşlara bisikletleri kullanmaları için veriyoruz” dedi.

“ASLI ASTARI OLMAYAN BİR SÜRÜ KARALAMALAR YAPILIP, İFTİRALAR ATILIYOR”

Son zamanlarda işletmelerine yönelik karalama yapan, yıpratmaya çalışanların olduğunu söyleyen Göloğlu; “Biz elimizden gelenin fazlası ile hizmet etmeyi Kastamonululara borç biliyoruz. Belediye Başkanımız Tahsin Babaş’ın yaptığı hizmetin, Kastamonu’nun yüz akı olması için çabalıyoruz. Biz her türlü eleştiriye ve öneriye sonuna kadar açığız. Bize verilen tavsiyelere sonuna kadar uymaya çalışırız. Doğruluk payı dahi taşımayan karalamaları da hazmedemiyoruz. Aslı astarı olmayan bir sürü karalamalar yapılıp, iftiralar atılıyor. Gerek bizim verdiğimiz hizmet, gerekse belediyemizin burada sağladığı hizmetler konusunda olsun. Bunlar asılsız iftira niteliğinde söylemler. Bizim buradaki tek amacımız Kastamonu halkına ve dışarıdan gelen misafirlerimize hizmet etmek. Buraya gelen misafirlerimizin çoğu memnuniyetle ayrılıyor. Bizim buradan maddi beklentimiz son sıralarda. İlk amacımız burasının atıl vaziyette kalmaması, Kastamonu’ya en iyi şekilde hizmet etmesi” diye konuştu.

“MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR”

Kendilerini tanıyanların maddi beklenti içinde olmadıklarını bildiğini vurgulayan Göloğlu; “Bizi bu şekilde karalayanlar, sanıyorum ki bizim bir maddi beklenti içine girdiğimiz fikrine kapıldılar. Herkes buraya gelip hem bizim hem de Belediye Başkanı’mız Tahsin Babaş’ın burada yapmakta olduğu hizmeti yerinde görüp, hakkımızdaki söylevlerin karalamadan ibaret olduğunu anlayacaklardır. Burada 9 tane kamelyamız var. Bütün hemşerilerimizi bekleriz. Bunu yapanların muhakkak kafalarında bir program vardır. Meyve veren ağaç taşlanır. Biz burayı sıfırdan aldık ve bir yılda burayı yüzde yüz işler hale geldik. Bisiklet dışında bir aksaklığımız yok. O sorunda en kısa zamandan belediyemiz tarafından çözülecek. Mevcut bisikletlerimiz artık kullanılmayacak ve tamir edilemeyecek durumda. Vatandaşlarımızda görsün, yanlış bir anlaşılmaya yer vermemesi içinde hasarlı bisikletleri de burada tutuyoruz” dedi.

İlgili Terimler :
TemaFabrika