Dolar : Alış : 7.5546 / Satış : 7.5682
Euro : Alış : 8.8050 / Satış : 8.8209
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu28°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 13 Kategoride 7891 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“Bizim belediye başkanımız temiz yüreklidir”

02 Aralık 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»“Bizim belediye başkanımız temiz yüreklidir”
“Bizim belediye başkanımız temiz yüreklidir”

MHP İL BAŞKANI YÜKSEL AYDIN;

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Yüksel Aydın, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü’nün basında yer alan açıklamalarına cevap verdi.

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü’nün açıklamalarına değinen Aydın; “Adalet ve Kalkınma Partimizin İl Başkanı buyurmuşlar; ‘Belediye başkanlığı mazeret değil, çözüm üretme yeridir.’ Allah var doğru demişler. Fakat bunun hangi konuda olduğunu açık etmemişler. Tutturmuş bir asfalt plenti. Bizim belediye başkanımız bütün mazeretlerini halkıyla paylaşır. Varsa vardır. Yoksa yoktur. Bizim belediye başkanımız sıkıntılarını Kastamonu halkıyla paylaşır ki çözümü onlarla arar. İstişareyi ortak alır. Bizim belediye başkanımız saf ve temiz yüreklidir. Temizlikteki eksiği, beyt-ül mal olarak gördüğü belediyenin kasasını, 8 ayda yaptığı ve yapamadığı her şeyi Kastamonulular ile paylaşmaktan geri durmaz. Bizim belediye başkanımızın gelecek öngörüsü de feraseti de vardır. 2020’de yapacağım dediği her şeyi Allah’ın izni ile yapacaktır. Siz hiç merak buyurmayın, AKP İl Başkanım Sayın Ünlü” dedi.

“BENİM HASTANE İLE NE GİBİ KİŞİSEL İŞİM VAR”

Temizlik konusuna değinen Yüksel Aydın; “Bahsettiğiniz bir diğer konuda buyurduğunuz gibi şehrin temizliği; eksiklik olabilir çünkü TYP li çalışan 150’ye yakın temizlik işçisi süreleri bitti ve ayrıldı. Bunlar düzeltilir, Sayın Ünlü. Ama geçmişe dönük kalıcı kirlilikleri ne yapacağız? Şehre çaktığınız kazıkları ne yapacaksınız? Kirlettiğiniz tarihi ne yapacaksınız? Kirlettiğiniz manevi iklimi ne yapacaksınız Sayın Ünlü? Belediye ile ilgili bu kadar yeter, gelelim il başkanı olarak bize buyurduklarınıza… Hastane! Ben hastanemizin güzel bir tesis olduğunu söyledim ve devletimize teşekkür ettim. Bu konuda sen yanlış bilgi almışsın. Ben dedim ki hastane iyi yönetilmiyor. Oradaki dar kadro başhekim dahil beceriksiz. Çalışanlara ben de teşekkür ederim. Bu kadar kalitesiz ve beceriksiz başhekime rağmen can hıraş bir mücadele veriyorlar. Bu başhekimin marifetlerini çalışanlara bir sorun Allah aşkına ne duyacaksınız bir görün. Ondan sonra bana laf yetiştirin. Birde benim hastane ile ne gibi kişisel işim var. Allah aşkına bunu da bir açıklayın. Ayıp ayıp sana yakışıyor mu bu? Kastamonu’nun genel politikaları geç kalmış, atıl hale gelmiş yatırımları ile ilgili kamuoyunu bilgilendirmem neden zoruna gidiyor? Üstüne üstlük hatırlattığımız konularla ilgili yaptığınız çalışmalar için teşekkür etmeme rağmen niye rahatsız oluyorsunuz Sayın Ünlü?” ifadelerini kullandı.

“KASTAMONU’NUN YÜZDE 73,5’İNİ BİZ YÖNETİYORUZ” Aydın son olarak; “31 Mart bitti diyorum bitti. Seçimler bitti günaydın. Kastamonu’nun yüzde 73,5’ini biz yönetiyoruz. O yüzden bize mesnetsiz yakıştırmalardan vazgeçin. Biz imkanlar ölçüsünde hizmet etmeye devam ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Ama devletin imkânları doğrultusunda. Yani paravanlar, yüksek kat müsaadeleri, özel imarlar olmayacak Sayın Ünlü. Siz iktidarın il başkanısınız, dolayısıyla meşhursunuz. Soyadınız gibi ünlüsünüz. Lakin CHP’nin yerel anlamda yerli olmayan il başkanına cevap vermeyeceğim. Onu meşhur etmeyeceğim nokta. Ama meşhur seçilmiş olan hanımefendi, Türk milletinin düşmanları, askerimizi ve polisimizi şehit edenlerle kol kola gezen, domuz pirzolasını yiyip tabağa kemiklerini sıralayan ailenin mensuplarını, ezandan rahatsız, manevi iklimden rahatsız il başkanlarını iyi tanıdığımızı onunla beraber kurdele kesenleri de affetmeyeceğimizi bütün kamuoyunun bilmesini isterim. CHP ile önümüzdeki dönem yerli bir il başkanı ile çalışmayı çok arzu edeceğiz bunu da bilesiniz” dedi.

İlgili Terimler :
TemaFabrika