Dolar : Alış : 6.8432 / Satış : 6.8555
Euro : Alış : 7.6774 / Satış : 7.6912
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu30°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 7890 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

“Eğitim çok yönlü bir insan yetiştirme sanatıdır”

10 Mart 2016 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Eğitim»“Eğitim çok yönlü bir insan yetiştirme sanatıdır”
“Eğitim çok yönlü bir insan yetiştirme sanatıdır”

ETÜT EĞİTİM MERKEZİ KURUCU MÜDÜRÜ NİDA ÖZVEREN:

Nida Özveren Etüt Eğitim Merkezi’nde geçtiğimiz günlerde yapılan bursluluk sınavında dereceye giren öğrencileri, Kurucu Müdür Nida Özveren okullarında ziyaret ederek, ödüllerini takdim etti.

Ağız Diş Sağlığı Merkezi yanında hizmet veren Kastamonu’nun ilk Etüt Eğitim Merkezi’nde ilkokuldan üniversiteye kadar tüm öğrencilere eğitim alanlarında yardımcı olduklarını ifade eden kurucu müdür ve aynı zamanda matematik öğretmeni olan Nida Özveren, eğitimin çok yönlü bir insan yetiştirme sanatı olduğunu belirtti.

“YAPILAN TÜM SINAVLARA GİRMELERİ KONUSUNDA YÖNLENDİRİYORUZ”

Bir eğitim kurumu olarak kendilerinin; tüm insanlığa saygılı, milli ve manevi değerlere bağlı, başarabileceğine inanan, akademik başarının yanında müzik, yabancı dil, spor ve sosyal sorumluluk alanlarında da kendini gerçekleştirmiş değerli bireyler yetiştirmeye özen gösterdiklerini vurgulayan Özveren; “Ayrıca biz öğrencilerimizi; öğrenme durumlarının değerlendirilmesi için,  yapılan tüm sınavlara girmeleri konusunda yönlendiriyoruz. Sadece kendi kurumumuzda değil tüm öğretim kurumlarının yaptığı sınavlarda kendilerini denemelerini ve sınav sistemlerine alışmalarını istiyoruz. Yapılan sınavımızda bizlere güvenerek yoğun ilgi gösteren, çocukların daha başarılı olmasını hedefleyen tüm okul idarecilerimize, okul öğretmenlerimize ve velilerimize çok teşekkür ediyorum. Ayrıca tüm eğitim faaliyetlerimizin gerçekleşmesinde hem eğitim döneminde hem de yaz okulumuzda öğrencilerimizi kendi çocukları gibi görerek fedakarca çalışan uzman kadromuzla geleceğe umutla bakıyorum” diyerek, kendilerine destek olan herkese teşekkürlerini belirtti.

İlgili Terimler :
TemaFabrika