Dolar : Alış : 6.7917 / Satış : 6.8040
Euro : Alış : 7.4065 / Satış : 7.4198
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu20°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 7890 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

“Futbolun isimlerle oynanmadığını göstereceğiz”

31 Temmuz 2016 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Kastamonu»“Futbolun isimlerle oynanmadığını göstereceğiz”
“Futbolun isimlerle oynanmadığını göstereceğiz”

KASTAMONUSPOR 1966 TEKNİK DİREKTÖRÜ AHMET DUMAN:

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Duman, Kastamonu’da gerçekleştirilen ilk etap kamp çalışmalarını değerlendirdi. İlk etap kamp çalışmalarının çok verimli geçtiğini söyleyen Duman, ikinci etap çalışmalarının pazartesi günü başlayacağına işaret etti, bir an önce hazır olmak istediklerini söyledi. Duman, ikinci etap çalışmaları kapsamında hazırlık maçları oynayacaklarını aktarırken, transfer hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

Teknik adam ilk etap çalışmalarını değerlendirdiği konuşmasında; “2016-2017 sezonu hazırlıklarının ilk etabını Kastamonu’da gerçekleştirdik. 13 Temmuz’da başladık ve 29 Temmuz’da çalışmalarımızı noktaladık. Bu etapta genel olarak oyuncularımızı yeni sezona fiziksel olarak hazırlamak için çalışma yaptık. Çok verimli geçti. Oyuncularımın hemen hemen hepsinin iyi durumda olduğunu söyleyebilirim” dedi.

“EKSİKLERİMİZİ GÖRME, TESPİT ETME KAMPI OLACAK”
İkinci etap kamp çalışmaları hakkında bilgiler aktaran Duman; “Pazartesi gününden itibaren Kartepe’de ikinci etap çalışmalarımıza başlayacağız. Bu kampta taktik, teknik ve oyunsal formatımız üzerine çalışmalar yapacağız. Ayrıca bu kampta hazırlık maçları oynayacağız ve oyuncularımızın son durumlarını gözlemleyeceğiz. Bu maçlarda kendi oyun felsefemizi yansıtmaya çalışacağız. İkinci etap kampında hem iyi yönlerimizi hem de eksik taraflarımızı tespit edip bir an önce yeni sezona hazır duruma gelmek istiyoruz. İkinci etap kampımız eksiklerimizi görme, tespit etme kampı olacak” ifadelerini kullandı.

“TARAFTARIMIZ ENDİŞE ETMESİN”
Transfer çalışmalarıyla ilgili çalışmaları paylaşan teknik adam; “Yeni sezon hazırlıklarımız devam ederken transfer çalışmalarımızı da sürdürdük. Transferde birçok oyuncuyla görüşmeler yaptık ama çoğu PTT 1’inci Lig’i tercih etti. Şuanda da bizim oyun sistemimize, oyun anlayışımıza, karakterimize uygun bir kaç oyuncu daha alıp ikinci etap kampımıza dahil etmek istiyoruz. Futbolun isimlerle değil, sahada mücadele eden, iyi niyetli, agrasif, oynama isteği olan, takım bütünlüğünü sağlayan, takım oyununa yatkın, karakterli oyuncularla oynandığını göstereceğiz. Taraftarımız endişe etmesin. Geçen yılki gibi yeni sezonda da çok koşan, forması için çok iyi mücadele eden, keyif veren bir futbol oynayan Kastamonuspor 1966 izlettireceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

İlgili Terimler :
TemaFabrika