Dolar : Alış : 5.7027 / Satış : 5.7130
Euro : Alış : 6.4086 / Satış : 6.4202
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu26°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 8151 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

İl İdare Şube Başkanları toplandı

13 Mayıs 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»İl İdare Şube Başkanları toplandı
İl İdare Şube Başkanları toplandı


İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Vali Yaşar Karadeniz Başkanlığında Valilik İstiklal Yolu Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Toplantıya Vali Yardımcıları Mustafa Taş, Ünal Kılıçarslan ve Vali Yardımcısı Vekili Mustafa Görmüş, İl Emniyet Müdürü Metin Turgay Karabulak, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Özbek, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan, kamu kurum ve kuruluş müdürleri katıldı.

“BU YIL DAHA FAZLA ÇABA SARF ETMEMİZ GEREKİYOR”

Kamu kurum ve kuruluşlarının hep birlikte işbirliği içerisinde çalışmasının önemine değinerek, uyulacak prensipler ve dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda bilgilendirmeler yapan Vali Yaşar Karadeniz açılış konuşmasında; “Yatırımlarla ilgili ihtiyaçlarımızı taleplerimizi takip ederek bu yıl daha fazla çaba sarf etmemiz gerekiyor. Özellikle yatırımcı kuruluşlarımızın yoğun bir şekilde çaba göstermesi lazım” dedi. Vali Karadeniz ayrıca, kamu kurumlarına gönderilen temizlik genelgesi üzerinde hassasiyetle durulmasının, temizlik ve düzen konusunda da vatandaş memnuniyetinin tam olarak sağlanması için azami özen gösterilmesinin önemli olduğunu vurguladı. Kurum amirlerinin görüş, öneri ve taleplerine yer verilen toplantıda, değinilen konular hakkında çeşitli istişarelerde bulunan Vali Karadeniz; kurum ve kuruluşlara yapılan başvuruların alınarak, gecikmelere mahal verilmeden etkin ve süratli bir şekilde sonuçlandırılması ile yapımına başlanılan projelerin yerinde incelenmesi ve işlerin takibi konusunda yetkililere talimatlarda bulundu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika