Dolar : Alış : 5.8518 / Satış : 5.8624
Euro : Alış : 6.5549 / Satış : 6.5667
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu24°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 8131 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

LÖSEV çalışmaları hızlandırdı

15 Ağustos 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»LÖSEV çalışmaları hızlandırdı
LÖSEV çalışmaları hızlandırdı

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) ilimizdeki çalışmalarını hızlandırdı. Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde, LÖSEV tarafından, şehrin belirli noktalarına ‘Her kurban lösemili çocuklara can’ bildirileri asıldı.

Ayrıca LÖSEV İl Temsilcisi Şevket Yılmaz ve Ankara’dan gelecek olan LÖSEV yetkilileri bugün ve yarın ilimizde bir takım ziyaretlerde bulunacaklar. LÖSEV’in çalışmaları hakkında bilgilendirme yapacak olan heyetin makam ziyaretlerinin yanı sıra saha çalışmaları yapacağı bilgisine ulaşıldı. Heyet aynı zamanda hastaların evlerine de ziyaretler gerçekleştirecek.

“KURBAN KESİLDİKTEN SONRA İKİ DEFA BİLGİLENDİRİLME YAPILIYOR”

LÖSEV İl Temsilcisi Şevket Yılmaz, LÖSEV’in kurban çalışmasına yönelik olarak; “LÖSEV kurbanlığa uygun kurbanlıkları hijyenik et kombinalarında, din görevlisi, veteriner hekim ve noter huzurunda vekalet alıp vererek, dualar okuyarak, dini maltepe escort vecibeleri yerine getirerek keserek kurban ibadetini yerine getiriyor. Kurbanlar bayramın birinci, ikinci ve üçüncü günlerinde kesiliyor. Kesilen kurban etleri dinlendirilerek bayramdan hemen sonra lösemili ve kanserli çocuklara dağıtılıyor. Bağışlar alındıktan sonra ve kurban kesildikten sonra iki defa bilgilendirilme yapılıyor” dedi.

Yılmaz, bağışlar için; tüm ulusal banka şubelerinden sadece LÖSEV diyerek, şubeleri ziyaret ederek, internet bankacılığıyla başta olmak üzere birçok farklı yöntemin uygulandığını söyledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika