Dolar : Alış : 5.7712 / Satış : 5.7816
Euro : Alış : 6.4158 / Satış : 6.4274
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu21°CSisli

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 8267 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

Pedallar Entegre’ye çevrildi

25 Temmuz 2016 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Kastamonu»Pedallar Entegre’ye çevrildi
Pedallar Entegre’ye çevrildi

Kastamonu Entegre 1’inci Bisiklet Etkinlikleri kapsamında, dün bisiklet yarışı düzenlendi. Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi Ticaret ve Anonim Şirketi’nin katkılarıyla düzenlenen bisiklet yarışı Sunta Kavşağı’nın yanındaki Yongapan Ağaç Sanayi önünden başladı ve Devrekani yolu üzerindeki Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan Kastamonu Entegre Fabrikası önünde sona erdi. Yaklaşık 13 kilometre süren heyecan verici yarışı Vali Mesut Yıldırım, Belediye Başkanı Tahsin Babaş, 5’inci Er Eğitim Alay Komutanı Albay Mehmet Özer Güneş, siyasi ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri yakından takip etti. Yarışlar başlamadan önce protokol üyeleri, bisikletlerle kısa bir test sürüşüne çıktılar.

Profesyonel sporcu yarışları, amatör kadın yarışmacılar ve amatör erkek yarışmacılar olmak üzere 3 ayrı kategoride gerçekleştirilen yarışların ardından; her bir kategoride ilk 3’e giren sporculara plaket ve hediyeler takdim edildi. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Kastamonu Entegre Fabrikası önünde gerçekleştirilen ödül töreninde her bir kategorinin 1’incisine tam, 2’ncisine yarım, 3’üncüsüne çeyrek altın ve plaket takdim edildi.

Profesyonel Erkekler kategorisinde birinci Bursa Belediyesi Spor Kulübü’nden Eyüp Durgun, 2’nci Akif Bozkurt ve 3’üncü Murat Açan oldu. Profesyonel Erkekler Kategorisinde dereceye giren sporculara Vali Mesut Yıldırım plaketlerini ve ödüllerini takdim etti.
Amatör Erkekler kategorisinde birinci Hakan Balcıoğlu, ikinci Muhammed Kızılarslan, üçüncü Derya Ayaz oldu. Dereceye giren sporculara Belediye Başkanı Tahsin Babaş plaketlerini ve ödüllerini takdim etti.
Amatör Kadınlar kategorisinde Leyla Gürbüz birinci, Aynur Sevin ikinci, Elif Özkaya üçüncü oldu. Dereceye giren sporcular, ödüllerini ve plaketlerini 5’inci Er Eğitim Alay Komutanı Albay Mehmet Özer Güneş’in ellerinden aldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika