Dolar : Alış : 7.1593 / Satış : 7.1722
Euro : Alış : 8.4860 / Satış : 8.5012
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu34°CAz Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 7890 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

Şampiyon Karayolları Bölge Müdürlüğü

06 Haziran 2016 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Kastamonu»Şampiyon Karayolları Bölge Müdürlüğü
Şampiyon Karayolları Bölge Müdürlüğü

Kastamonu Belediyesi’nin katkılarıyla, Özkardeşler Yemek Sanayi A.Ş’nin ana sponsorluğunda, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü ‘Herkes İçin Futbol Projesi’ kapsamında gerçekleştirilen ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) Kastamonu Şubesi tarafından düzenlenen 2’nci Bahar futbol turnuvası sona erdi.

Geçtiğimiz gün Hasan Doğan Spor Tesisleri’nde, final maçında karşı karşıya gelen Karayolları Bölge Müdürlüğü ve Jandarma arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Yoğun yağmur yağışı altında gerçekleşen müsabakayı Karayolları 2-1’lik skorla kazanmayı bildi ve kupaya uzandı.

Müsabakalar sonunda dereceye giren Karayolları Bölge Müdürlüğü’ne, Jandarma’ya, 5’inci Jandarma Eğitim Alayı ve Şehit Şerife Bacı Ortaokulu’na kupa ve ödülleri verildi. Takımlara kupa ve ödülleri verilmeden önce TFFHGD Kastamonu Şube Başkanı Bilal Kunt, turnuvaya ve hakem camiasına katkısından dolayı Özkardeşler Yemek Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Sebahattin Yıldız’a plaket takdim etti.

Karayolları Bölge Müdür Yardımcısı Mahmut Ziya Sarı, turnuva 4’üncüsü Şehit Şerife Bacı Ortaokulu’na ödüllerini ve kupalarını takdim etti. Türkiye Futbol Federasyonu Futbol İl Temsilcisi Serdar Badioğlu 5’inci Jandarma Eğitim Alayı’na kupasını ve ödüllerini takdim etti. Kastamonu Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı Adem Keloğlu, turnuva 2’ncisi Kastamonu İl Jandarma’ya kupa ve ödüllerini takdim etti.

Turnuva 1’incisi Karayolları Bölge Müdürlüğü’ne ödülünü ve kupasını 5’inci Jandarma Alay Komutanı Kurmay Albay Mehmet Özer Güneş takdim etti. Turnuva şampiyonu Karayolları’nda büyük bir sevinç yaşandı Karayolları takımı sporcuları şampiyonluğu hatıra fotoğrafı ile ölümsüzleştirirken bu büyük sevinci aileleriyle paylaştılar.

 

İlgili Terimler :
TemaFabrika