Dolar : Alış : 5.7027 / Satış : 5.7130
Euro : Alış : 6.4086 / Satış : 6.4202
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu26°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 8151 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

SMMMO 23’üncü Genel Kurulu’nu yaptı

13 Mayıs 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»SMMMO 23’üncü Genel Kurulu’nu yaptı
SMMMO 23’üncü Genel Kurulu’nu yaptı


Vali Yaşar Karadeniz’in katılımıyla, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 23’üncü Olağan Genel Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya aynı zamanda AK Parti Milletvekilleri Metin Çelik, CHP Milletvekili Hasan Baltacı, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, Kastamonu Defterdarı İhsan Mintaş, Kastamonu SMMM Odası Başkanı Yaşar Özdemir ve yönetimi,  Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler katıldı.

“YAPTIĞINIZ İŞ BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ”

Genel kurulunun ülkemize, ilimize ve ilimizde görev yapan serbest muhasebeci ve Mali müşavirlere hayırlı olmasını dileyen Vali Yaşar Karadeniz; “Yaptığınız iş bizim için çok kıymetli. Yaptığınız iş ülkemiz ekonomisi açısından da oldukça çok önemli, çünkü vergi ne kadar çok toplanırsa ülkemizin gelişimi de o kadar hızlı olacaktır ve ilerlememizde o kadar hızlı olacaktır. Sonuçta hep beraber güçlü olacağız demektir. Bu sürece aracılık eden meslek grubu olarak sizleri ayakta tutmak, güçlü tutmak da hepimizin boynunun borcu olmalıdır diye düşünüyorum. Yarın oluşturacağınız yönetim kuruluda ilimiz ekonomisine inanıyorum ki önemli bir şekilde güç verecektir. Ben tekrar genel kurulunuzun hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından Vali Yaşar Karadeniz ve beraberindeki protokol tarafından mali müşavir olan katılımcılara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ruhsatı takdim edildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika