Dolar : Alış : 5.5775 / Satış : 5.5875
Euro : Alış : 6.1922 / Satış : 6.2033
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu22°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 8189 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

“Sosyal yardımlar artarak devam edecek”

06 Şubat 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»“Sosyal yardımlar artarak devam edecek”
“Sosyal yardımlar artarak devam edecek”

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI GALİP VİDİNLİOĞLU;


MHP Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nü, İl Jandarma Komutanlığı’nı, Karayolları 15’inci Bölge Müdürlüğü’nü ve Candaroğulları Mahallesi’ndeki esnafı ziyaret etti.

MHP Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu ilk olarak, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne nezaket ziyaretinde bulundu. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Abdullah Savaş’a nezaket ziyaretinde bulanan Galip Vidinlioğlu ve ekibi, yönetimin ve çalışanların sorunlarını, isteklerini ve önerilerini dinledi.

“EV HANIMLARIMIZI DA EKONOMİK HAYATA DAHİL EDECEĞİZ”

Yönetim ve çalışanlar gerçekleştirdiği sohbetin ardından konuşan Vidinlioğlu; “Yapılan sosyal yardımların artarak devam etmesi için elimizden geleni yapacağız. Sosyal yardımların yanı sıra özellikle ev hanımlarımızın evlerinde ürettikleri, yöremize ait el işlerinin pazarlanması konusunda da çalışacağız. Ev hanımlarımızı da ekonomik hayata dahil edeceğiz. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz ile ailelere yönelik projelerimiz üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Şehrimiz için üreteceğimiz tüm hizmetlerde konunun tüm muhatapları ile konuşup kararlar alacağız. Bu anlamda bizimle görüşlerini paylaştıkları için Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

“GÜVENLİK GÜÇLERİMİZİN ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN”

Akabinde MHP Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti. İl Jandarma Komutanlığında Jandarma Albay Metin Özbek’e nezaket ziyaretinde bulanan Galip Vidinlioğlu ve ekibi, güvenlik güçlerimizin son durumu, şehrimizin güvenliği ve seçim güvenliği üzerine hasbihal edildi.

Gerçekleştirilen sohbetin ardından konuşan Vidinlioğlu; “Hemşehrilerimizin güven içinde yaşamaları için özverili çalışma gerçekleştiren güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum. Güvenlik güçlerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. Başta şehrimizin güvenliği olmak üzere seçim güvenliği üzerine bir sohbet gerçekleştirdik. Seçimlerin güvenliğinin sağlanması konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Komutanımıza ve tüm askerlerimize teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

“PROJELERİMİZ ÜZERİNE FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK”

Galip Vidinlioğlu, programının devamında Karayolları 15’inci Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Karayolları 15’inci Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi’ye nezaket ziyaretinde bulanan Galip Vidinlioğlu ve ekibi, çalışanlar ile de çay içerek sohbet etti.

Gerçekleştirilen sohbetin ardından konuşan Vidinlioğlu; “Karayolları Bölge Müdürlüğü çalışanlarımız ile şehir içi ve şehir dışı ulaşımımızı düzeltecek projelerimiz üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Karayolları Bölge Müdürlüğü personelimize, bana gösterdikleri ilgiden dolayı ve bizimle fikirlerini paylaştıkları için teşekkür ediyorum. Bizi çok sıcak karşıladılar ve çay eşliğinde güzel bir sohbet gerçekleştirdik” açıklamasında bulundu.

“HEP BİRLİKTE TİCARETİMİZİ CANLANDIRACAĞIZ”

Galip Vidinlioğlu, son olarak Candaroğulları Mahallesi’ndeki esnaf ile bir araya geldi. Esnafların sorunlarını, istek ve önerilerini dinledi. Gerçekleştirdiği sohbetin ardından konuşan Vidinlioğlu; “Esnaf kardeşlerimiz, bizim baş tacımız. Onların derdi, bizim derdimiz. İnşallah hep birlikte ticaretimizi canlandıracağız, esnafımıza rahat bir nefes aldıracağız. Ticareti canlandırmak için birden fazla koldan çalışıyoruz. Hem turizm projelerimizle hem de üretim projelerimizle fiyatlardaki pahalılık sorunu aşarken ticareti de canlandırmış olacağız. Üretici ile tüketiciyi buluşturacak projeler üzerinde çalışıyoruz. Fiyatlardaki etiket oyunlarını hep beraber aşacağız, esnafımızın içi rahat olsun” açıklamasında bulundu.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika