Dolar : Alış : 5.7690 / Satış : 5.7794
Euro : Alış : 6.4202 / Satış : 6.4318
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu21°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 8261 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

Tıp 1 Diyabet hastalığı bulunan Onur, delikanlılığa adım attı

08 Temmuz 2015 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Kastamonu»Tıp 1 Diyabet hastalığı bulunan Onur, delikanlılığa adım attı
Tıp 1 Diyabet hastalığı bulunan Onur, delikanlılığa adım attı

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Niyazi Diri kontrolünde Üroloji Uzmanı Op. Dr. Emin Kemal Küçük tarafından cerrahi ve estetik açıdan başarılı geçen operasyon sonrası Onur, taburcu edildi.  Onur Aşıkuzun’un babası Bekir Aşıkuzun, çocuklarını üç yıldır sünnet yaptırmak istediklerini ancak Tıp 1 Diyabet hastalığı nedeniyle bir türlü operasyonun gerçekleşemediğini belirtti.

“ÜÇ YILDIR İSTANBUL DAHİL BİR ÇOK İLDE ÇOCUĞUMUZU SÜNNET ETTİRMEK İÇİN HASTANE HASTANE DOLAŞTIK”

Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi’ne önceki gün geldiklerini söyleyen baba Aşıkuzun; “Burada doktorlarımız sünneti gerçekleştirebileceklerini belirttiler. Bizlerde oğlumuzun sünnet olmasını çok istedik. Çocuğumuz da sünnet olmayı çok istiyordu. Bunun üzerine doktorlarımız Onur’u sünnet etti. Çok mutluyuz. Hiçbir sıkıntımız yok. Tüm Özel Kastamonu Anadolu Hastaneleri doktorlarına, hemşirelerine avrupasabah.com çalışanlarına ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Çünkü üç yıldır İstanbul dahil bir çok ilde çocuğumuzu sünnet ettirmek için hastane hastane dolaştık. Hiçbir hastane oğlumuzu riskli diyerek sünnet etmedi. Ben tekrar tüm hastaneye teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Operasyonu gerçekleştiren Üroloji Uzmanı Op. Dr. Emin Kemal Küçük, sünnetin cerrahi ve estetik açıdan başarılı geçtiğini Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Niyazi Diri’nin kontrollerinden sonra ise taburcu kararı aldıklarını söyledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika