Dolar : Alış : 5.7712 / Satış : 5.7816
Euro : Alış : 6.4158 / Satış : 6.4274
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu21°CSisli

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 8267 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

Transfer raporu, fikstür beklentisi, kupa değerlendirmesi

19 Temmuz 2016 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Kastamonu»Transfer raporu, fikstür beklentisi, kupa değerlendirmesi
Transfer raporu, fikstür beklentisi, kupa değerlendirmesi

KASTAMONUSPOR 1966 TEKNİK DİREKTÖRÜ AHMET DUMAN’DAN
Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet duman, çalışmalar hakkında bilgi verdi. 5 gündür devam eden ilk etap kampını değerlendiren Duman, iyi çalıştıklarını söyledi. Gelecek sezon hazırlıkları kapsamında transfer çalışmalarının da devam ettiğini ifade eden Duman, transferlerin yakında gerçekleştirileceğini ve kamuoyuna açıklanacağını söylerken isim transferinden ziyade takıma katkı sağlayabilecek transferlerin gerçekleştireceğini bir kez daha yineledi.

Duman transfer raporunun yanı sıra fikstür beklentisini ve Ziraat Türkiye Kupası beklentisini de değerlendirdi.

“İŞLER YOLUNDA”
Transfer çalışmaları ve sezon antrenman hazırlıkları hakkında bilgi veren Duman; “Oyuncularımızı hazırlamak amacıyla hafiften zora doğru çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. İyi çalıştığımızı söyleyebilirim. Oyuncu grubumuz geçen senenin oyuncu gurubu. Çalışmayı seven, oyun disiplinine yatkın oyuncular. Yine takımımıza uygun birkaç oyuncu dahil ettik aramıza” dedi.

İsim transfer gerçekleştirmenin önemli olmadığını bir kez daha yineleyen teknik adam; “Kamuoyunun beklediği gibi isim transferi değil de bizim işimizi yapacak, sahadaki görevi uygulayacak arkadaşları bulmaya çalışıyoruz. Takımımıza birkaç oyuncu daha ilave edeceğiz, yakın zamanda bu oyuncuları kamuoyuyla paylaşacağız. İşler yolunda” ifadelerini kullandı.

FİKSTÜR BEKLENTİSİ: “SEZON BAŞLARI ZORDUR”
Fikstür beklentisini de paylaşan Duman; “Sezon başları zordur, takımın uyum devresidir. Özellikle ilk dört beş hafta hazırlık devresi içinde geçen bölümdür. Dolayısıyla daha rahat geçeceğini umduğumuz rakiplerle oynamak isteriz ilk bölümde. Çünkü baştan topladığımız puanlar bir avantaj ve güven kazandırır takıma. O yüzden hedefimiz lige iyi başlamak. Fikstür belli olduktan sonra daha somut değerlendirebiliriz ama gördüğümüz kadarıyla grubumuzda hafife alınacak bir ekip yok. Bizim grupta herkes güçlü bir takım oluşturuyor. 2’nci Lig daha güçlü olacak, daha zor olacak bu değişmez bir şey. Zoru seviyoruz, hiçbir şeyde kolay başarı olmuyor” değerlendirmesinde bulundu.

“KUPADA GEÇEN SENEKİ ÇITANIN ALTINA DÜŞMEK İSTEMİYORUZ”
Ziraat Türkiye Kupası’ndaki planlaması sorulan teknik adam; “Geçen seneki Türkiye Kupası Kastamonuspor’a çok prestij kazandırdı çok da sempati kazandırdı. Dolayısıyla buradaki kamuoyunun da aynı beklenti içerisinde olacağını düşünüyorum. Geçen seneki çıtanın altına düşmek istemiyoruz. Gerekeni yapacağız, elimizden geleni yaparız. Kupayı geri plana alırız diye bir düşüncemiz olmaz” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika