Dolar : Alış : 6.7917 / Satış : 6.8040
Euro : Alış : 7.4065 / Satış : 7.4198
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu20°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 7890 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

Ülke ekonomisine can suyu oldular

15 Ağustos 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»Ülke ekonomisine can suyu oldular
Ülke ekonomisine can suyu oldular

Sami Usta Hidrolik ve Rakor Sanayi sahibi Mehmet Haleplioğlu, Furkan Haleplioğlu ve Tevfik Mantar ABD’nin, Türkiye’ye başlattığı ekonomik savaşa karşı ülkelerinin yanında olduklarını vurgulayarak, hükümete destek vermek için ellerinde bulunan yastık altı birikimlerini bozdurdular.

Sami Usta Hidrolik ve Rakor Sanayi sahibi Mehmet Haleplioğlu, tüm imkanları ile ülkenin yanında olduklarını vurgulayarak; “Sami Usta Hidrolik ve Rakor Sanayi olarak önce Allah (CC) güvenip, tevekkül edip yardımı ancak Allah’tan (CC) bekliyoruz. Sevgili Peygamberimiz (S.A.V.) Hazretleri şöyle buyurdular; ‘Eğer üzerinize Habeşî ve burnu kulağı kesik bir köle, emir tayin edilse, sizi Allah’ın kitabı ile sevk ve idare ettiği sürece, onun emirlerini dinleyeniz ve itaat ediniz.’ Buna göre elimizden gelen ne ise herkes üzerine düşeni yapsın. Karga gibi ateşe odun taşıyan değil, karınca gibi ateşe su taşıyan olalım da o zaman görelim Mevla’m ne eyler, ne eylerse güzel eyler” dedi.

“ŞİMDİ ASIL OLAN ATALARIMIZ GİBİ MÜCADELE ETMEK”

Açıklamalarına devam eden Haleplioğlu; “Şimdi asıl olan atalarımız gibi mücadele etmek. Pes etmeyeceğiz. Birikimlerimizle, elimize geçen Türk Lirası ile ülke ekonomisine can suyu misali iş yerimiz için yeni malzeme alımı yapacağım. Lütfen tüm Türkiye sevdalıları geleceğimiz için, evlatlarımız için fedakarlık yapalım. Herkes gücü nispetinde borcunu ödesin, herkes israf etmeden ihtiyacını alsın. Hayat devam ediyor. Bizde hala atalarımızın bize canlarını feda ederek, bıraktıkları bu topraklarda yaşıyoruz. Gelin hep birlikte mücadele edelim. Ateşe su taşıyan karınca gibi olalım. Dolar yükselince ellerini avuçlayanlardan olmayalım” ifadelerini kullandı.

İlgili Terimler :
TemaFabrika