Dolar : Alış : 5.5775 / Satış : 5.5875
Euro : Alış : 6.1922 / Satış : 6.2033
HAVA DURUMU
hava durumu

kastamonu22°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 12 Kategoride 8189 İçerik Bulunuyor.

Son Haberler

Vidinlioğlu, ziyaretlere ara vermeden devam ediyor

11 Şubat 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Genel»Vidinlioğlu, ziyaretlere ara vermeden devam ediyor
Vidinlioğlu, ziyaretlere ara vermeden devam ediyor


MHP Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, KOSGEB Müdürlüğü’nü, Şifa Polikliniği’ni, Türk Telekom İl Müdürlüğü’nü, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nü, El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nü ve DSİ Şube Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

KOSGEB Müdürü Nevzat Erol’a nezaket ziyareti gerçekleştiren Galip Vidinlioğlu ve ekibi yönetim ve personel ile sohbet ederek, istekleri, önerileri ve sorunları dinledi. Gerçekleştirilen sohbetin ardından konuşan Vidinlioğlu; “Kastamonumuzun gelişmesi için üretim kadar turizm kadar eğitim kadar önemli bir diğer konu da girişimciliktir. Tarım olsun, teknoloji olsun, eğitim veya sağlık olsun hangi alanda bir proje geliştirecek her kim varsa biz ona belediye olarak sonuna kadar destek olacağız. Girişimcilik konusunda sahip olduğumuz en önemli ve değerli kurumlardan olan KOSGEB’in görüşleri ve fikirleri bizim için oldukça değerlidir. Görüşlerini bizlerle paylaştıkları için teşekkür ediyorum. Birlikte memleketimizi kalkındıracak birçok girişim projesini hayata geçireceğiz” dedi.

“SAĞLIK ALANINDAKİ SORUNLARIMIZI BEN ÇÖZECEĞİM”

İkinci durağı Şifa Polikliniği olan Vidinlioğlu ve ekibi, Şifa Polikliniği’ndeki doktorları, hemşireleri ve tedavi görmekte olan hastaları ziyaret etti. Tedavi görmekte olan hemşehrilerine şifa dileğinde bulunan Vidinlioğlu; “Doktorlarımıza ve hemşirelerimize başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Yaptıkları meslek çok kutsal. Şehrimizin sağlık alanındaki eksiklerini sağlık alanının içinde bulunan personellerimiz ve hastalarımızdan dinliyoruz. Sağ olsunlar bizimle görüşlerini paylaşıyorlar. Ekibimiz dinlediğimiz istekler, öneriler ve sorunlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Hayırlısıyla doktorunuz olarak şehrimizin sağlık alanındaki sorunlarını ben çözeceğim” açıklamasında bulundu.

“ALTYAPI MAĞDURİYETLERİNİN ÖNÜNE GEÇECEĞİZ”

Türk Telekom Kastamonu İl Müdürlüğünü de ziyaret eden Galip Vidinlioğlu ve ekibi, Türk Telekom İl Müdürlüğü yönetimi ve çalışanları sohbet etti. Vidinlioğlu, Türk Telekom İl Müdürlüğünün çalışmaları hakkında bilgi aldı ve yönetim ile çalışanların isteklerini, önerilerini, sorunlarını dinledi. Gerçekleştiren sohbetin ardından konuşan Vidinlioğlu; “Şehrimizin çarpık yapılaşmasını, ulaşımını düzelteceğiz diyoruz bunu yaparken dikkat etmemiz gereken diğer bir konu da altyapı konusu. Kentleşme ve ulaşım projelerimizi hayata geçirirken şehrimizdeki hiçbir noktada altyapı mağduriyeti yaşanmamasına özen göstereceğiz. Ulaştırabildiğimiz her noktaya internet altyapısını taşıyacağız. Türk Telekom İl Müdürlüğümüz bu konuda bizimle fikirlerini paylaştı, bilgi alışverişinde bulunduk. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

“ŞEHRİMİZİN SORUNLARINI HEP BİRLİKTE DÜZELTECEĞİZ”

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vidinlioğlu, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ekrem Küçükbayram’a nezaket ziyaretinde bulundu. İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü yönetimi ve çalışanları ile sohbet eden Vidinlioğlu, yönetim ve personelin isteklerini, önerilerini ve sorunlarını dinledi. Gerçekleştirilen sohbetin ardından konuşan Vidinlioğlu; “Şehrimizin afetlere dayanıklılığı konusunda İl Müdürlüğümüz ile bilgi alışverişinde bulunduk. Riskli yapılar, alınacak önlemler ve geliştirilecek projeler üzerine fikir alışverişinde bulunduk. Bu konunun profesyonellerinden bilgi almış olduk. Şehrimizin sorunlarını hep birlikte düzelteceğiz. Yönetim ve çalışanlarımıza fikir alışverişinde bulunmalarından ve gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

“EV HANIMLARIMIZI ÜRETİMİN İÇİNE KATMIŞ OLACAĞIZ”

El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürü Eyvaz Acarca’ya nezaket ziyaretinde bulunan Galip Vidinlioğlu, El Sanatları Eğitim Merkezi Müdürlüğü yönetimi ve çalışanları ile sohbet etti. Yönetim ve çalışanların isteklerini, önerilerini ve sorunlarını dinledi. Gerçekleştirilen sohbetin ardından konuşan Vidinlioğlu; “Kastamonumuz kültür açısından oldukça zengin bir şehir. Bu yadsınamaz bir gerçek. Yöresel ürünlerimiz dillere destan diyoruz. Ama ne kadar satabiliyoruz? Ne kadar duyurabiliyoruz? İnşallah biz belediyecilik dönemimizde el sanatları ile uğraşan herkese destek olacağız. Ev hanımlarımızın ürettiği yöresel dokumalarımıza, yazmalarımıza, tüm yöresel ürünlerimizi belediye olarak şehir içine şehir dışına satmaları konusunda yardımcı olacağız ve böylece ev hanımlarımızı üretimin içine katacağız. Bir istihdam kapısı daha açmış olacağız” dedi.

“KİŞİSEL ÇIKARLARIMIZ İÇİN DEĞİL İHTİYAÇLARIMIZ İÇİN ÜRETECEĞİZ”

Son olarak DSİ Şube Müdürlüğü’nü ziyaret eden Galip Vidinlioğlu, D.S.İ Şube Müdürlüğü yönetimi ve çalışanları ile sohbet ederek, yönetim ve çalışanların isteklerini, önerilerini ve sorunlarını dinledi. Sohbetin ardından konuşan Vidinlioğlu; “Tüm kurumlarımızı, şubelerimizi, vakıflarımızı, STK’larımızı ve hemşehrilerimizi dinlemeye devam edeceğiz. D.S.İ Şube Müdürlüğümüz ile de fikir alışverişinde bulunduk. Üreteceğimiz projeler kişisel çıkarlar için değil, Kastamonumuz’un ihtiyaçları doğrultusunda olacaktır. Bunları belirlemek için de titiz bir çalışma yürütüyoruz. Bütün kurumlarımızı ve hemşehrilerimizi dinliyoruz. Bu projeleri hep beraber inşa edeceğiz” şeklinde konuştu. Ziyaretler sırasında Galip Vidinlioğlu’na eşlik eden MHP heyetinde, MHP Merkez İlçe Başkanı Emre Şahin, MHP İl eski Başkanlarından Hakkı Tekkeşin, MHP 2014 Belediye Başkan Adayı Hayati Hamzaoğlu ve MHP İl eski Başkanlarından Hasan Eyüpoğlu yer aldı. (

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika