47 Aranan Şahıs Yakalandı

Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Dedektifleri (JASAT) tarafından yapılan çalışmalarda 1 hafta içerisinde 47 aranan şahıs yakalandı.

Edinilen bilgiye göre; İl Jandarma Komutanlığı JASAT (Jandarma Dedektifleri) ekipleri tarafından 30 Ekim 2023-7 Kasım 2023 tarihleri arasında hakkında yakalama kararı bulunan şahıslara yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde 47 şahıs yakalandı.

Yakalanan şahıslardan; Daday’da Kasten Yaralama ve Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Klima suçlarından 5 yıl hapis cezası ile aranan C.Y., ve Silahlı Tehdit ve Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma suçundan 6 yıl hapis cezası ile aranan Ö.Y. ; Tosya’da Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti Yapma ve Sağlama ve Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma suçundan 8 yıl hapis cezası ile aranan M.Ç. ve Konut Dokunulmazlığını ihlal, Aletle Kilit Açmak Suretiyle Hırsızlık ve Taksirle Yaralanmaya Neden Olma suçundan 8 yıl hapis cezası ile aranan A.A.; Çatalzeytin’de Hayvan Hırsızlığı suçundan 4 yıl hapis cezası ile aranan E.Ö. ve hırsızlık suçundan 3 yıl hapis cezası ile aranan H.Ç; Cide’de Çocuğun Cinsel istismarı suçundan 4 yıl hapis cezası ile aranan Y.T.; Taşköprü’de Dolandırıcılık suçundan 5 yıl hapis cezası ile aranan K.Y.; Azdavay’da Silahlı Tehdit suçundan 4 yıl hapis cezası ile aranan B.K. olmak üzere toplam 9 şahıs sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak Kastamonu E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edildi.

Bakmadan Geçme