59 Aranan Şahıs Yakalandı, 7'si Tutuklandı

Kastamonu İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Dedektifleri (JASAT) tarafından yürütülen çalışmalar neticesinde 59 aranan şahıs yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, İl Jandarma Komutanlığı JASAT ekipleri tarafından 4-10 Mart 2024 tarihleri arasında hakkında yakalama kararı bulunan şahıslara yönelik yürütülen çalışmalar neticesinde 59 şahıs yakalandı.

Yakalanan şahıslardan; Taşköprü’de “Nitelikli Cinsel Saldırı” suçundan 23 yıl 7 ay hapis cezası ile aranan E.K., Taşköprü’de “Nitelikli Cinsel Saldırı” suçundan 22 yıl 6 ay hapis cezası ile aranan M.T., İnebolu’da “Çocuğun Cinsel İstismarı” suçundan 20 yıl hapis cezası ile aranan K.Ç., Azdavay’da “Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma” suçundan 3 yıl 4 ay hapis cezası ile aranan A.T., Azdavay’da “Kasten Yaralama” suçundan 3 yıl 1 ay hapis cezası ile aranan R.Ö., Daday’da “5 ayrı” suçtan 2 yıl 10 ay hapis cezası ile aranan A.B.Y. Çatalzeytin’de “Kişisel Verileri Hukuka Aykırı Ele Geçirmek ve Yaymak” suçundan 2 yıl hapis cezası ile aranan A.Y. isimli 7 şahıs sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak Ceza İnfaz Kurumu’na teslim edildi.

Özel Haber

Bakmadan Geçme