AK Partili heyetten yangın bölgesine ziyaret

AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ve milletvekilleri Halil Uluay ile Serap Ekmekci, yangından zarar gören Taşköprü Bey köyünü ziyaret etti.

AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ve milletvekilleri Halil Uluay ile Serap Ekmekci, yangından zarar gören Taşköprü Bey köyünü ziyaret etti. Heyet yangından etkilenen vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletip mağduriyetlerinin giderilmesi noktasında çalışmalar yürüteceklerini söyledi.

DOĞAN ÜNLÜ: "RABBİM BETERİNDEN SAKLASIN"

AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü şu ifadelere yer verdi: "Çıkan yangında evleri kullanılamaz duruma gelen hemşehrilerimizi ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Rabbim beterinden sakınsın inşallah."

ULUAY: "ZARARLARIN GİDERİLMESİ NOKTASINDA ÇALIŞACAĞIZ"

AK Parti Kastamonu Milletvekili Halil Uluay ise: "Taşköprü, Bey köyümüzde yangından etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Can kaybı olmaması tesellimiz oldu. Yangından etkilenen vatandaşlarımızın zararlarının giderilmesi konusunda kurumlarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.

"DEVLETİMİZ VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA"

AK Parti Kastamonu Milletvekili Serap Ekmekci: "Yangında zarar gören vatandaşlarımızı ziyaret ettik ve geçmiş olsun dileklerimizi bir kez daha kendilerine ilettik. Devletimiz vatandaşlarımızın yanında. Yerleşimlerimizi afetlere karşı güvenli altyapıya kavuşturmak için gayret içindeyiz."

NE OLMUŞTU?

Edinilen bilgiye göre, Bey köyünde Mahmut Pala’ya ait evde bilinmeyen bir sebeple yangın çıktı. Kısa sürede büyüyen yangın, Cemali Demir ve Veysel Aydoğmuş’a ait evlere de sıçradı. 

Yangında 3 ev ve 1 ahır kullanılamaz hale gelirken, 1 evde de maddi hasar meydana geldi.

Yılmaz Acar Davut

Bakmadan Geçme