Araç'taki Sağlık Hizmetlerini Değerlendirdiler

Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Mehmet Fatih Şerifoğlu, Halk Sağlığı Uzmanı Dr. Şeydanur Yaylaoğlu, Toplum Sağlığı Birim Sorumlusu Fatma Akgül Çakır ve Fizyoterapist Ali Yılmaz tarafından, Araç'ta verilen 1'inci Basamak Sağlık Hizmetlerini yerinde değerlendirmek amacıyla, ziyaret gerçekleştirildi.

Ziyarette, Araç TSM Başkanı Dr. Yenay Tombak ile birlikte, 14 Nolu Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan Aile Hekimi Dr. Nuray Doğru, Aile Hekimi Dr. Yusuf Mete Gökteke, Aile Hekimi Dr. Samet Uludağ, Aile Hekimi Dr. Ali Sezer, Boyalı Aile Sağlığı Merkezinde görevli Aile Hekimi Dr. İsmail Hakkı Kaya ve yeni hizmet binasında sağlık hizmeti sunumuna başlayan İğdir Aile Sağlığı Merkezi’nde görev yapan Aile Hekimi Dr. Yakup Türker nezaretinde; Araç ilçe ziyareti yapıldı.

Araç Toplum Sağlığı Merkezinde yapılan değerlendirme toplantısı ile Toplum Sağlığı Merkezi ve Aile Sağlığı Merkezlerinde sunulan sağlık hizmetleri değerlendirildi. Sonrasında anne bebek ziyaretleri yapılarak, ASM ziyaretleri ile daha iyi hizmet verilebilmesi için aile hekimlerinin talepleri dinlendi ve istişarelerde bulunuldu. 

Özel Haber

Bakmadan Geçme