Arslan ve Biçer'den halk pazarı ziyareti

AK Parti Milletvekili aday adayları Hüseyin Arslan ve Recep Biçer Taşköprü'de pazar ziyareti gerçekleştirdi.

AK Parti Milletvekili aday adayları Hüseyin Arslan ve Recep Biçer Taşköprü’de Cuma günleri kurulan halk pazarını ziyaret ederek vatandaşlarla ve esnaflarla sohbet edip hayırlı kazançlar diledi.
Arslan ve Biçer öncelikle Cuma Pazarı esnafını tek tek gezip hayırlı kazançlar dileklerinde bulunduktan sonra pazar alışverişi için gelen vatandaşlarla da hasbihalde bulundu. Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Milletvekili Aday Adayı Arslan; “Öncelikle bizleri dostane ve samimi muhabbetleriyle bağırlarına basan kıymetli esnaflarımıza, ayrıca pazar ziyaretlerimizde selamlaştığımız ve sohbet etme fırsatı bulduğumuz değerli vatandaşlarımıza bu sıcak karşılamalarından dolayı şükranlarımızı iletiyorum. İnanıyorum ki Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ki Türkiye Yüzyılı hedefleri için partimiz adına ne görev verilirse bunu yerine getirmek için tüm gücümüzle çalıyoruz ve çalışmayla devam edeceğiz” dedi.
Ziyaretler kapsamında Milletvekili Aday adayı Arslan ve Biçer’e AK Parti Taşköprü İlçe Başkanı Hüseyin Erol, İl Yönetim Kurulu üyeleri İsmail Yılancıoğlu, Ömer Akdüzen ve Mustafa Çağlı, Belediye Meclis üyesi Ceyhun Çorbacı, Taşköprü İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Akif Doğan, Hülya Çınar ve Mehmet Aksoy, İGM Üyesi Hüsnü Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Gülsün İşcan Peker ve Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Emre Özsoy eşlik etti.
 

Bakmadan Geçme