Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

Göl Anadolu Lisesi 12'nci sınıf öğrencisi Beyza Naz Türitalemdaroğlu, Eskişehir Alpu Anadolu Lisesi'nin Türkiye çapında düzenlediği 'Gençlerin Gözünden Yunus Emre' konulu kompozisyon yarışmasında 'Yunus'un İçindeki Dünya ' isimli eseri ile Türkiye ikincisi oldu.

Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Aynı zamanda Kastamonu Göl Anadolu Lisesi 12’nci sınıf öğrencisi Tuğba Çelik, 11-17 Aralık 2023 tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri'nin Dubai şehrinde yapılan 5th Fazza Dubai Para Badminton İnternational 2023 Turnuvasında SL 3-SU 5 Çift Kadınlarda bronz madalya kazandı.   

Öğrencileri tebrik eden İl Müdürü Gümüş; “Akademik alanda başarının yanında sosyal, sportif, sanatsal ve kültürel faaliyetlerde de başarılı olmanın önemini her zaman vurguluyoruz. Öğrencilerimizi akademik anlamda güçlü yapacağız ama aynı zamanda da zengin bir donatıya sahip olacaklar. Bu başarılar sadece öğrencilerimizin başarısı değil aynı zamanda öğrencilerimizi destekleyen idareci, öğretmen ve velilerimizin de başarısıdır. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” diyerek, öğrencilere hediyelerini verdi. 

Özel Haber

Bakmadan Geçme