Başkan Vidinlioğlu trafik kazası geçirdi

Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu'nun içerisinde bulunduğu makam aracı ile bir otomobil Ankara Yolu Kayı köyü mevkisinde çarpıştı.

Edinilen bilgiye göre; Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu’nun da içerisinde bulunduğu makam aracı ile bir otomobil Ankara yolu Kayı köyü mevkisinde çarpıştı. Kaza sonrası makam aracıyla çarpışan otomobil devrildi. Kazada otomobil içerisinde bulunan 2 kişi yaralandı. 

Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, kaza sonrası Kastamonu Mahalli İdareler Birliği Başkanı Seçimi Toplantısı’na katıldı. Toplantının ardından açıklamada bulunan Başkan Vidinlioğlu, olayın nasıl olduğunu anlamadığını Ankara’dan dönüşte tali yolda çıkan arabanın kazaya sebebiyet verdiğini dile getirdi.

“İYİYİZ ÇOK ŞÜKÜR”

Tali yoldan çıkan araçta iki yaralı olduğunu ama durumlarının iyi olduğunu ifade eden Vidinlioğlu; “Arabayı kullanan hacı amcanın sağ elinde birazcık kanaması vardı, onun dışında da bir şey yok. İyiydi, sıkıntı yok ama tabii arabada ne kadar hasar var onu da bilmiyorum. Araba ters döndü. Biz de iyiyiz çok şükür” dedi.

“BAŞIMDA UFAK BİR KIZARIKLIK OLDU”

Başını çarptığını ve ufak bir kızarıklık oluştuğunu anlatan Vidinlioğlu; “Onun haricinde bir sıkıntım yok. Allah beterinden saklasın. Ben de baktım kendime iyiyim, ‘sıyrıktan bir şey olmaz’ dedik” dedi.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme