Beyçelebi sordu, Başkan cevapladı

Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu'nun başlattığı 'Mahalleler Soruyor' programı önceki akşam Beyçelebi Mahallesi ile devam etti.

Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu’nun başlattığı ‘Mahalleler Soruyor’ programı önceki akşam Beyçelebi Mahallesi ile devam etti.

Başkan Vidinlioğlu’nun hizmet anlayışı içerisinde önemli ölçütlerden bir tanesi olan ortak aklın ön planda tutulduğu projelerden ‘Mahalleler Soruyor’ programlarının ikincisi Saatçiler Konağı’nda Beyçelebi Mahallesi sakinlerinin katılımıyla düzenlendi. 

Mahalle sakinleri ile bir araya gelmek; onların talep, öneri, ihtiyaçlarını dinlemek ve bunlara hızlı çözüm üretmek üzere mahalleleri ziyaret eden Başkan Vidinlioğlu’nun Beyçelebi toplantısına mahalle sakinlerinin yanı sıra MHP Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Kapulu, yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri de katıldılar. Başkan yardımcıları ve birim amirlerinin de hazır bulunduğu toplantıda Vidinlioğlu’na iletilen konuların hızlı çözümü adına gerekli adımlar atıldı.

“BURADA ORTAK AKIL ”

Vidinlioğlu açıklamasında; “Mahalle toplantılarımızın ilkini Candaroğlu Mahallemizde gerçekleştirmiştik. Bugün ikincisini de Beyçelebi Mahallemizde gerçekleştirdik. Güzel bir Kastamonu akşamında hemşehrilerimle bir arada olduk. Biz bu toplantıları çok önemsiyoruz. Burada ortak akıl var. Bizim yönetim anlayışımız içerisinde çok kıymetli bir parametre. Hemşehrilerimizin fikirlerini çok önemsiyoruz. Onların isteklerini, taleplerini ve önerilerini birebir sohbetlerimizde masaya yatırıyor, çözümü noktasında da hızlı adımları atıyoruz. Bugünkü toplantımızda 4 yılı aşkın süredir Kastamonu’muz için yaptığımız projeleri ve gerçekleştirdiğimiz çalışmaları anlattık. Yine Beyçelebi Mahallemiz özelinde yaptığımız çalışmaları da mahalle sakinlerimizle paylaştık. Ardından mahalle sakinlerimizi dinledik. Bize ilettikleri konuları hızlı neticelendirmek üzere notlarımızı aldık, çalışmalarımızı başlattık. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aynı kararlılıkla şehrimizin gelişimi, hemşerilerimizin mutluluğu için çalışmaya ilk günkü aşkla devam edeceğiz. Beyçelebi Mahallemizin çok kıymetli sakinlerine toplantımıza gösterdikleri ilgiden ötürü teşekkür ediyorum. Mahalle toplantılarımızı sürdürecek, hemşerilerimizi dinleyemeye ve Kastamonu’muzun güçlü yarınları birlikte inşa etmeye devam edeceğiz” dedi. 

İhlas Haber Ajansı

Bakmadan Geçme