BİK Genel Müdürü Erkılınç'a Ziyaret

Kastamonu il genelinde Basın İlan Kurumu tarafından Resmi ilan alan Kastamonu Resmi İnternet Siteleri sahipleri ve temsilcileri, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç'a nezaket ziyaretinde bulundu.

Genel Müdürlük binasında Erkılınç ile görüşen Kastamonu Açıksöz Gazetesi ve İnternet Haber Sitesini temsilen Hasan Cengiz, Kastamonu İstiklal Gazetesi ve İnternet Haber Sitesi’ni temsilen İrfan Salcı, Kastamonu Gündem Gazetesi ve İnternet Haber Sitesi’ni temsilen Ceyhun Hüseyinoğlu, Tosya Haber 37 İnternet Haber Sitesi’ni temsilen Hüsnü Acar ve Taşköprü Postası Gazetesi ve İnternet Haber Sitesi’ni temsilen Mehmet Tuğcu, Kastamonu basın tarihi ve yaptıkları çalışmalar hakkında Erkılınç’a bilgi aktardılar.

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç ise Kastamonu basınının köklü tarihi hakkında detaylı bilgi sahibi olduğunu belirterek bu onurlu tarihe sahip çıkan ve yazılı ve internet gazeteciliği alanındaki başarılı çalışmalarından ve nazik ziyaretlerinden dolayı Kastamonu basın mensuplarına teşekkür etti. 

Ziyaretin sonunda Kastamonu Resmi İnternet Siteleri Gurubu, Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç’a İstiklal Marşı’nın ilk kez yayınladığı gazetenin ilk nüshasının yer aldığı bir tablo hediye ettiler. 

Kastamonu Resmi İnternet Siteleri Gurubu, Erkılınç’ı ziyaretinin ardından BİK Kontrol Müdürü Özden Konur ve Kontrol Müdür Yardımcısı Özer Elikoğlu’nu da ziyaret ederek karşılıklı istişarelerde bulundular.

Bakmadan Geçme