Çatalzeytin tarihi günlerini yaşıyor

Çatalzeytin Belediye Başkanı Ahmet Demir'in yoğun çalışma ve uğraşları sonucunda Çatalzeytin artık doğalgazına kavuşuyor.

Çatalzeytin tarihi günlerini yaşıyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda, Çatalzeytin Belediye Başkanı Ahmet Demir’in yoğun çalışma ve uğraşları sonucunda Çatalzeytin artık doğalgazına kavuşuyor.

Çatalzeytin Belediye Başkanı Ahmet Demir’in katılımıyla doğalgaz çalışmalarına başlandı. Doğalgazın ilçeye gelmesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Demir; “Verdiğimiz bir sözü daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Belediyemizin tüm imkanlarını seferber ederek doğalgazın vatandaşlarımıza ulaşması için çalışmalarımız başladı. Çatalzeytin’de konutlarımızın büyük bir kısmını bu yıl içerisinde doğalgazla buluşturacağız. Doğalgazla birlikte ilçemizde yaşanan hava kirliliğini en aza indirmekle kalmayıp ekonomik yönden ilçe halkımızı daha ucuza ısınabilme imkanına kavuşturmanın sevincini yaşıyorum. Doğalgazla birlikte alt yapı ve üst yapıda hızla hareket ederek çalışmaların en ivedi şekilde tamamlanması için Çatalzeytin Belediyesi olarak her türlü desteğimizi veriyoruz. Doğalgazın ilçemize gelmesi hususunda emeği geçen, katkıda bulunan herkese ve desteğini hiçbir zaman bizden esirgemeyen halkımıza minnetlerimi sunuyor, sonsuz teşekkürler ediyorum. Söz verdiğimiz gibi Çatalzeytin’i dönüştürecek ve güzelleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme