CHP Milletvekili Baltacı mazbatasını aldı

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, adliyede düzenlenen törenle mazbatasını aldı.

CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, adliyede düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Milletvekili Baltacı törende; 14 Mayıs'a kadar ne söylediklerin aynısını söylemeye devam edeceklerini belirtti. 

Milletvekili Hasan Baltacı; eşi, kızı ve çok sayıda partilinin katılımıyla Kastamonu Adliyesi'nde düzenlenen törende 28'nci dönem mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Yunus Bilgin’den aldı. 

CHP Milletvekili Hasan Baltacı, mazbata takdiminin ardından; “28’inci dönem milletvekilliği mazbatasını almış bulunuyorum. Kastamonu halkının bize gösterdiği güven için ve bize tekrar yetki verip Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Kastamonu'yu temsil etme hakkını sağladıkları için canı gönülden hepsine teşekkür ediyorum. Bu şehir için özlemlerimiz ve hayallerimiz ne ise onun peşinde koşmaya devam edeceğiz. 14 Mayıs'a kadar ne söylediysek bundan sonrada aynısını söylemeye devam edeceğiz. Asgari ücret, tarım, eğitim, sağlık, sanayi, adalet ve hak hukuk konuşmaya devam edeceğiz. Milletin birliğini ve bütünlüğünü konuşmaya devam edeceğiz. Milletin birliği ve bütünlüğü için yapmamız gereken ne varsa yapmaya devam edeceğiz. İftira ve yalan kampanyasına karşı muazzam bir mücadele verdik. Kastamonu bu mücadeleden alnının akı ile çıkmıştır. Şimdi zaman, 28 Mayıs'ta Türkiye iyilik, güzellik ve adaletle buluşturma zamanıdır. 28 Mayıs'ta Kılıçdaroğlu'nu Cumhurbaşkanı yapma zamanıdır. El birliği ile bunun için mücadele ve gayret ediyoruz. Tüm Kastamonululara buradan seslenmek istiyorum, hak, hukuk ve iyilik için oyunuzu kullanın”  ifadelerini kullandı.

Bakmadan Geçme