Cide'de Ameliyathane Tam Teşekküllü Hizmet Sunacak

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok beraberinde, Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Hasan Kepiçoğlu ve Destek Hizmetleri Başkanı İsmail Hakkı Demir ile birlikte Cide Devlet Hastanesi, Toplum Sağlığı Merkezi, Cide Rıfat Ilgaz Aile Sağlığı Merkezinde ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu'nda incelemelerde bulundu.

Ziyarete eşlik eden Cide Devlet hastanesi Başhekimi Dr. Burcu Sökmen, TSM Başkanı Dr. Berk Aydın, Cide Devlet Hastanesi İdari Mali İşler Müdürü Ramazan Yaman, Aile Hekimi Uzmanı Hafize Yeğin, Aile Hekimi Uzmanı Burak Seyis, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Şebnem Musabeyli, Çocuk Hastalıkları Uzmanı Emine Müge Özkan, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Mert Çırakman, Diş Tabibi Merve Geçgel nezaretinde; Çağdaş Derdiyok, 26 Kasım 2022 tarihinde hizmet sunumuna başlayan 35 yataklı Cide Devlet Hastanesi’nde hekimler ile yaptığı görüşmenin ardından, görev yapan tüm personeller ile de görüşerek Cide’de sunulan sağlık hizmetleri konusunda istişarelerde, inceleme ve değerlendirmelerde bulundu.

Cide Devlet Hastanesi için yapılan değerlendirmeler neticesinde; İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok’un yaptığı saha denetimleri ile incelemeler ve öncesinde yapılan hazırlıklar kapsamında, İl Sağlık müdürümüzün talimatları doğrultusunda, Cide Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan alanlar yeniden gözden geçirilerek, Cide Devlet Hastanesi ameliyathanesinde tespit edilen eksiklikler en kısa sürede tamamlanarak eksiksiz, daha etkin ve kaliteli olarak faaliyete geçmesi ve hizmete alınması planlamaları yapıldı.

Bakmadan Geçme