Çolakoğlu ve Dellaloğlu ailelerinin mutlu günü

Kürşat Dellaloğlu ile Özge Çolakoğlu, Kurşunlu Han Otel Açık Alanında düzenlenen törenle dünyaevine girdiler.

SGK’dan emekli Halil Çolakoğlu ve eşi Trabzon Numune Hastanesi’nde Hemşire olarak görevli Cevriye Çolakoğlu’nun kızları Mimar Özge Çolakoğlu ile Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı ve Kastamonu Öz Ye-Ye Kuruyemişleri İhracat, İthalat Limited Şirketi Sahibi Turgay Dellaoğlu ve eşi Ayten Dellaloğlu’nun oğulları, Doktor Zeynep Dellaloğlu’nun kardeşi Ankara Öz Ye-ye Kuruyemiş Firması ve İzmir Alaçatı Alabora Oteli Sahibi Kürşat Dellaloğlu Kurşunlu Han Otel Açık Alanında düzenlenen törenle evlendiler. 

Gelin Özge Çolakoğlu Amorium Otel’den Hoca Necdet Topkara’nın yaptığı dua sonrasında alınarak konvoy eşliğinde Düğün Töreni'nin yapılacağı Kurşunlu Han Otel’e getirildi.  

Kastamonu'nun tanınmış Sanatçısı ve Beste Organizasyon sahibi Sedat Tüysüzoğlu tarafından organize edilen, düğün alanın ve çevresi gelin gibi süslenen düğün töreninde Ankara’dan gelen Sertaç Balcı Orkestra Ekibi canlı müziği eşliğinde sanatçı Ebru ve Sertaç Balcı sahne aldı. Düğün töreninde ayrıca Samsun’dan gelen Ünlü Kemençeci Sefer Sarı eşliğinde horon oyunu sergilendi. Yılmaz Karayılan Davul Zurna ekibi ve Kastamonu Sepetçioğlu Ekibi de sahne alarak gösteri yaptı ve sahne alanlar sanatçı ve gösteri yapanlar düğün törenine ayrı bir renk kattı.

Özge ve Mahir Kürşat çiftinin nikâhını Kastamonu Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu kıyarken, şahitliklerini de Aleyna Mandıralı Yavuz, Hayati Hamzaoğlu, Hami Mandıralı ve Furkan Ergün yaptı. Aile Cüzdanının veren Hamzaoğlu ve diğer şahitleri çifte mutluluklar diledi. Vidinlioğlu’da çifte Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye etti. 

Düğün törenine Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, AK Parti Milletvekilleri Halil Uluay ve Fatma Serap Ekmekci, AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, MHP İl Başkanı Emre Şahin, İl Genel Meclisi Başkanı Güray Parçal, Belediye Başkan Vekili Mehmet Yurt,  MHP Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Kapulu, 23. Dönem Milletvekili Hasan Altan, önceki dönem Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kastamonu Entegre A.Ş Kastamonu-Samsun Fabrikalar Direktörü Enüs Koç, Belediye Meclisi Üyesi ve İşadamı Zeki Kebeci, AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Yaşar Özdemir, Eski Trabzon Milli Futbolcusu Hami Mandıralı ve çok sayıda davetli katıldı. 

Düğün töreninde konuşma yapan yeni çiftlere Belediye Başkanı Rahmi Galip Vidinlioğlu, Özge ve Kürşat çiftine mutluluklar dileyerek aileleri de kutladığını ifade etti.  Çolakoğlu ve Dellaloğlu aileleri; “Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan, düğün törenimize katılarak bu mutluluğumuza ortak olan, mesaj çeken, programları nedeniyle telefon ederek kutlayan, çelenk gönderen tüm gönül dostlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dediler. 

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme