Dedeman'a yeni genel müdür

Park Dedeman Kastamonu Otel Genel Müdürü Burak Yerlikaya oldu.

Dedeman Hotels & Resort International’da geçtiğimiz aylarda üst düzey bir atama gerçekleştirildi. Kastamonu'nun ilk uluslararası zincir otel markası olan Park Dedeman Kastamonu’ya daha önce Dedeman grubu içinde önemli pozisyonlarda yer alan Burak Yerlikaya Genel Müdür olarak atandı.

Yerlikaya, konuya ilişkin; “Park Dedeman Kastamonu’nun sadece bu ilde değil, tüm batı Karadeniz bölgemizin turizmine değerli katkıda bulunacak ülke adına çok değerli bir projedir. Şehrin turist hacmini artırmaya da vesile olan otelimiz, modern toplantı salonları ile de önemli toplantı ve etkinliklere ev sahipliği yaparak iş dünyasını Kastamonu’da ağırlıyor” dedi.

“DOĞAL GÜZELLİKLERİNİ YANSITAN BİR KONAKLAMA DENEYİMİ SUNMAYI AMAÇLIYORUZ”

Park Dedeman Kastamonu hem yerel hem de uluslararası misafirlere benzersiz bir deneyim sunma hedefiyle yoluna devam edeceğini dile getiren Burak Yerlikaya; “Kastamonu’nun zengin kültürel mirasını ve benzersiz doğal güzelliklerini yansıtan bir konaklama deneyimi sunmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

“SÜREKLİ OLARAK YENİLİKLER VE GELİŞMELER ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUZ”

Yerlikaya, Park Dedeman Kastamonu’nun konuklarına yenilikçi ve konforlu bir konaklama deneyimi sunmak için sürekli olarak gelişmeyi hedeflediğinin altını çizerek; “Misafirlerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak için sürekli olarak yenilikler ve gelişmeler üzerinde çalışıyoruz. Yenilikçi konseptler ve hizmetlerle konuklarımızı ağırlamaktan mutluluk duyacağız” şeklinde konuştu.

“DEDEMAN KASTAMONU’NUN BİR PARÇASIDIR”

Yerlikaya, çevre duyarlılığına işaret ederek; “Park Dedeman Kastamonu, sadece bir otel değil, aynı zamanda Kastamonu’nun bir parçasıdır. Otel, yöre halkına bağlılığını her fırsatta gösteriyor. Yerel ürünlerin kullanıldığı restoranlar, yerel sanatçıların sergileri ve kültürel etkinlikler, otelin sadece bir işletme olmadığını, aynı zamanda şehre olan sevgisini yansıttığını gösteriyor. Çevreye duyarlı bir işletme olarak Park Dedeman Kastamonu, sürdürülebilirlik konusunda kararlılıkla yoluna devam edecektir. Otelimiz, enerji verimliliği projeleri, atık azaltma çabaları ve yerel doğayı koruma projelerine aktif olarak katkıda bulunmasının yanı sıra Çocuk Dostu, Hayvan Dostu ve Bisiklet Dostu gibi projeleri ile de Kastamonu’nun doğal güzelliklerini gelecek nesillere aktarabilmek için üzerimize düşeni yapmaktadır” ifadelerini kullandı.

Genel Müdür Yerlikaya, son olarak; “Otelimizi daha yakından tanıtmak ve konforlu bir konaklama deneyimi yaşatmak için sizleri Park Dedeman Kastamonu’ya davet ediyoruz” dedi.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme