Derdiyok Hanönü'nde İncelemelerde Bulundu

Kastamonu İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok Hanönü İlçe Devlet Hastanesi, Hanönü Toplum Sağlığı Merkezi, 29 Nolu Aile Sağlığı Merkezi ve Hanönü 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Hanönü İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Sema Soner Karanfil, İdari Mali Hizmetler Müdürü Mehmet Arslan ve İlçe Devlet Hastanesi Hizmet binasında sağlık hizmeti sunan 29 Nolu Aile Sağlığı Merkezinde görev yapan Aile Hekimi Dr. Baran Çelik, Aile Hekimi Dr. Rümeysa Güllü ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda görev yapan personeller ile görüştü.

Derdiyok; hastane, TSM ve ASM faaliyetleri ile sağlık tesislerinin fiziki, personel ve tıbbi son durumu hakkında bilgi alarak, daha kaliteli sağlık hizmet sunumu için sağlanacak katkılar hakkında hastane yöneticileri ve aile hekimleriyle sohbet ederek bilgi alışverişi/istişare ve incelemelerde bulundu. Sağlık tesislerine yapılan ziyaretlerin ardından, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Çağdaş Derdiyok beraberinde Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Hasan Kepiçoğlu, Hanönü İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Sema Soner Karanfil, İdari Mali Hizmetler Müdürü Mehmet Arslan ile birlikte Hanönü Belediye Başkanı Başkan Metin Yamalı’ya makamında nezaket ziyaretinde bulundu.
 

Özel Haber

Bakmadan Geçme