Eriş Aksaray Galibiyetini Değerlendirdi: 'Oyuncularımı Kutluyorum'

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Levent Eriş, deplasmandaki Aksaray galibiyetini değerlendirdi. Eriş, galibiyetten dolayı oyuncularını tebrik etti.

Eriş’in değerlendirmeleri şöyle: “1 hafta önce içerde berabere kaldığımız Düzce maçının 2 puanını geri alabilmek adına mutlak kazanmak istediğimiz bir müsabakaydı ve maçı da yine büyük kaliteyle kazandığımız için oyuncularımı can-ı gönülden kutluyorum. Maç içinde eksiklerimizi de, doğrularımızı görmek ve bunlar üzerine de çalışarak çok daha kaliteli bir oyun haline gelecek şekilde devam ediyoruz.”

Eriş: “GMG Kastamonuspor tarihine önemli başarılarla devam ediyor ve bu zorlu ama güçlü yürüyüşümüze devam etmenin, bir maç daha galip gelerek mutlu olmayı hak eden ekibi kutluyor ve hepsini gözlerinden öpüyorum.”

Eriş son olarak: “Bu hafta maalesef Yalçın’ın cezasının devam etmesi, bir de üstüne Okan’ın 4 sarı kart ile cezalı duruma düşmesi ne kadar üzücü olsa da onların yerine oynayacak oyuncularımızın en az onlar kadar başarılı olacağına inanıyorum.”

Yılmaz Acar Davut

Bakmadan Geçme