Fidanlık Müdürlüğü'nün Programları Değerlendirildi

Orman Bölge Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda 2023 yılı program ve gerçekleşmeleri ile 2024 programlarının ele alındığı değerlendirme toplantısı yapıldı.

Orman Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu başkanlığında yapılan toplantıya Orman Bölge Müdür Yardımcısı M. Burçin Irmak ve Şube Müdürleri ile Kastamonu Fidanlık Müdürü M. Levent Teroğlu Fidanlık Müdür Yardımcısı Gonca Şentürk ve Fidanlık Şefleri katıldı.

Toplantıda Fidanlık Şefleri 2023 yılı program gerçekleşmeleri ile 2024 yılı programlarına ait sunum yaptı. Toplantıda karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı. 2023 yılında yapılan çalışmalarından dolayı İşletme Müdürlüğü personeline teşekkür eden Bölge Müdürü Fahri Sönmezoğlu 2024 yılında tanıtıma yönelik çalışmalar ile gelir getirici ve süs bitkileri konusunda atılım yapılması talimatı verildi. Yapılan tüm çalışmalarda tasarruf tedbirleri çerçevesinde gerçekleştirilmesi için azami gayret sarf edilmesini istedi. Toplantı 2024 yılında çalışmalarda sosyal ormancılık ve Kastamonu iline örnek yetiştirilebilir türler konusunda öncü olunması noktasında karar birliğine varıldı; karşılıklı iyi niyet ve başarılı bir yıl dileklerinin ardından toplantı sona erdi. 

Bakmadan Geçme