TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren GMG Kastamonuspor, ligin 32'inci haftasında İskenderunspor'a konuk oldu. Bu karşılaşma, Teknik Direktör Fırat Gül'ün GMG Kastamonuspor başındaki altıncı maçıydı.
Müsabakayı GMG Kastamonuspor 3-0’lık net bir skorla kazanırken, kırmızı-siyahlılar Teknik Direktör Fırat Gül ve ekibinin koordinesindeki altıncı maçında altıncı galibiyetini aldı.
Yukarıdaki arama formları aracılığı ile Kastamonu Gündem arşivinde kelime, içerik, konu araması yapabilir veya gün-ay-yıl formatında tarih girerek tarihe göre haberleri listeleyebilirsiniz.