Haberler Spor GMG Kastamonuspor'da 2 Ayrılık GMG Kastamonuspor'da 2 Ayrılık TFF 2'nci Lig Kırmızı Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren GMG Kastamonuspor'da 2 oyuncuyla yollar ayrıldı. Kastamonu PAYLAŞ 10.02.2024 11:40 Güncelleme: 10.02.2024 12:01 Yılmaz Acar Davut TAKİP ET Devre arasında GMG Kastamonuspor’a transfer olan forvet oyuncusu Ahmet Sun, 3’üncü Lig ekiplerinden Karabük İdman Yurdu’na kiralandı. Orta saha oyuncusu Efe Mustafa Çetin ise ligdeki rakiplerimizden Uşakspor’a kiralandı. Kastamonu Kastamonu Haber Kastamonu Haberleri Özel Haber Yılmaz Acar Davut PAYLAŞ İlk Yorum Yazan Sen Ol! Bakmadan Geçme Burcunuza Göre Bugün Sizi Ne Bekliyor? 25 Bin Ton Rekolte Bekleniyor Yaylalara Oluklar Kurulacak Sağanak Yağış Uyarısı! Kastamonu'da Suşi Rüzgârı Hem Anneler Hem de Çocukları Mutlu