Gökhan Öz ve Esra Bozak Nişanlandı

Turizmci gençler iş arkadaşlıklarını nişanlanarak hayat arkadaşlığına taşıyan ilk adımı attılar.

Tuzla Hilton Otel’de başlayan mesai arkadaşlıkları zaman içeresinde sevgi, saygı ve ardından aşka dönüşen mesai arkadaşları Esra Bozak ve Gökhan Öz aşklarının ilan ettiler. İstanbul Pendik ilçesinde Gözde Boutiguehause masal gibi düzenlenen bir organizasyonla evliliğin ilk adımına atarak nişanlandılar.

Bozak ve Öz aile arasında düzenlenen mütevazi nişan törenine Tuzla Hilton Oteli İşletme Müdiresi Esra Bozak ve Gökhan Öz’ü çalışma arkadaşları genç çifti bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadılar. Pendik’in en gözde mekanlarından olan Gözde mekan davet ve organizasyon mekanında düzenlenen nişan törenine yaklaşık 100 aşkın davetli katıldı.

Tören öncesi kız isteme ve kahve ikramının ardından Esra Bozak’ın dayısı tarafından takılan nişan yüzüklerinin ardından genç çiftler nişan pastasını kestiler. Pasta kesiminin ardından gecenin ilerleyen saatlerine kadar dans ederek eğlencenin keyfini çıkartan Gökhan ve Esra’nın bu mutlu gününde mesai arkadaşları ve yakın akrabaları kendilerini pistte yalnız bırakmadılar. Turizmci gençlerin mesai arkadaşlığıyla başlayan büyük aşk düzenlenen masal gibi nişan töreniyle taçlandırdılar.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme