İlçe meydanında düzenlenen uğurlama programında hacı adayları için dua edildi, Kur'an-ı Kerim okundu. Programa, Küre Belediye Başkanı Salih Turan, İlçe Müftüsü Mehmet Melik Özkan, din görevlileri ve vatandaşlar katıldı.
Yukarıdaki arama formları aracılığı ile Kastamonu Gündem arşivinde kelime, içerik, konu araması yapabilir veya gün-ay-yıl formatında tarih girerek tarihe göre haberleri listeleyebilirsiniz.