Halime Çavuş Kadın Derneği 1 Yaşında

Halime Çavuş Kadın Derneği 1'inci yıldönümünde Dernek Başkanı Av. Şule Özbay, Yönetimi ve Üyeleri ile birlikte Kurşunlu Han'da etkinlik düzenledi.

Düzenlenen kahvaltı programı sonrasında düzenlenen etkinlik ve çalışmaları hakkında konuşma yapan Halime Çavuş Kadın Derneği Başkanı Av. Şule Özbay; “Halime Çavuş Kadın Derneği’mizin 1’inci kuruluş yıldönümünde ‘Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında 100 üye’ mottosu ile yola çıktık. Kuruluş tarihimizin üzerinden sadece bir yıl gibi kısa bir süre geçmiş olmasına karşılık bu zaman diliminde ilimizde kariyerlerinde başarıyı yakalamış ve duruşlarıyla fark yaratan birçok kadını bir araya getirmeyi başardık. Farklı alanlarda birçok proje geliştirmenin yanı sıra sosyal sorumluluk alanında da aktif bir rol üstlendik. Önümüzdeki süreçte proje çalışmalarımızı uygulamaya koymayı ve yenilerini hızla geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu amaç doğrultusunda kadınlara desteğin artması için almış olduğumuz şubeleşme kararını da uygulamaya koymak üzere hazırlıklarımıza devam etmekteyiz. Kahvaltı ve etkinlik programımıza katılan Yönetim Kurulu ve Üyelerimize, emeği ve katkısı geçenlere de Derneğimiz adına teşekkür ediyorum” dedi. 

Program sonunda yeni üyelere kırmızı kaşkol ve rozetleri Dernek Başkan, Yönetim ve Üyeleri tarafından takıldı. Ayrıca derneğe üye olan öğretmenler için de yaş pasta kesimi gerçekleştirildi.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme