Harun Acar: 'Taşköprü'müze Prestij Katmaya Geliyoruz'

Gelecek Partisi Taşköprü Belediye Başkan Adayı Harun Acar, seçim çalışmalarına mesai mefhumu gözetmeksizin devam ediyor. Plan ve projeleriyle büyük takdir toplayan Acar, ziyaretleriyle de Taşköprü hemşehrilerinin beğenisini kazanıyor.

Mahalle mahalle, sokak sokak gezerek halkın nabzını tutan Başkan Adayı Acar, Taşköprü sokaklarını arşınlamaya devam ediyor. Çalınmadık kapı, girilmedik ev bırakmayacağız sloganıyla esnaf ve hane ziyaretleri gerçekleştiren Acar, plan ve projeleriyle de büyük beğeni topluyor. 

Sadece seçim zamanı değil her zaman sahada olduğunun altını çizen Başkan Adayı Acar, çalışmalarına ilişkin yaptığı bilgilendirmede; “Bizler sadece seçim zamanı halka ziyaretler gerçekleştirip, sahalarda 1-2 gün gözüken siyasetçilerden hiçbir zaman olmadık. Biz her zaman sahanın tozunu yutmuş, halkla gece gündüz ayrımı yapmadan görüşmüş, Taşköprü'nün sokaklarını adım adım ezberlemiş siyasetçilerden olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Seçim çalışmalarımız oldukça güzel gidiyor. Halkın teveccühü, projelerimize yapılan değerlendirmeler bizleri motive ve onure ediyor. İlk başta ne dediysek şimdi de onu diyoruz. İşin ehli kadrolarımızla Taşköprü’müze prestij katmaya geliyoruz. Bizlere güvenen, bizlere inanan bütün Taşköprülü hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Taşköprü'nün geleceği için siz de sandıkta Gelecek Partisi deyin” dedi. 

Bakmadan Geçme