Harun Acar: 'Taşköprü'müzü Kalkındıracağız'

Gelecek Partisi Taşköprü Belediye Başkan Adayı Harun Acar, seçim çalışmalarına mesai mefhumu gözetmeksizin devam ediyor. Başkan Adayı Acar, Taşköprü için gerçekleştirmek istediği plan ve projeleri ile de göz dolduruyor.

Hem saha çalışmalarıyla, hem projeleriyle Taşköprü siyasetine ismini altın harflerle yazdıran Başkan Adayı Harun Acar, seçim için son düzlüğe girdiklerini ifade ederek vatandaşlara seslendi. Taşköprü'nün geleceğini düşünen herkesi sandıkta Gelecek Partisi'ne oy vermeye davet eden Harun Acar; Biliyorum bu zamana kadar hiçbir sorununuz çözülmedi, bütün sorunlar halının altına süpürüldü. Şimdi o halıyı kaldırıyorum ve bir sürü tozla, pislikle karşılaşıyorum. Fakat yılmıyorum. Taşköprü'müzün geleceği için var gücümle çalışıyorum. Gelecek belediyeciliği ile yerel sorunları Taşköprü’müzün evlatları ile çözeceğiz. Hayalimizdeki Taşköprü için hazırız. Arkanızda dev bir bütçe yok, bu işi nasıl yapacaksınız diyorlar. Bilgimizle, tecrübemizle, gençliğimizle, çalmadan, çırpmadan, belediyenin kaynaklarını düzgün kullanarak, önce halk diyerek, ranta izin vermeyerek Taşköprü'müzü kalkındıracağız. Sorunlar belli, projelerimiz belli” dedi. 

‘Bu Projeler Hayal Değil Gerçek’

Ortaya koydukları projelerin gerçekleşmesinin mümkün olduğunu vurgulayan Acar; “İlçemizde bulunan yüksekokulun 2 yıl olan eğitim süresini 4 yıla çıkmasını sağlayacak öğrenci kardeşlerimizin en büyük ihtiyaçları olan Sosyal tesis ve yurt sorunlarını ortadan kaldıracağız. Devlet hastanesindeki tüm bölümlerin aktif hale gelmesini, tüm branş doktorlarının görevlendirilmesini ve uygun ekipmanlarla hizmet vermesini sağlayacağız. Çiftçilerimizin üretmiş olduğu nohut, fasulye mercimek gibi mahsullerin kuracağımız işletme tesisinde fırınlanma ve paketlenme işlemlerini halledecek, iç ve dış piyasaya satılmasını sağlayacağız. Çiftçilerimizin alternatif ürün yetiştirmesini sağlayacak her türlü destek ve teşvikte öncü olacağız. Halkımızın kaliteli hizmet alabileceği inşası ve işletmesi belediyemize ait olan kapalı ve açık kır konseptinde olmak üzere en az 2 adet düğün salonu ve sosyal tesis yapacağız. Bu projeler hayal değil gerçek. Hepsi belediye kaynakları ile yapılabilecek olan hizmetlerdir. Artık çalma çırpma yok, sadece hizmet var” ifadelerini kullandı. 

Bakmadan Geçme