Hasan Baltacı Projelerini Duyuracak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kastamonu İl Başkanlığı tarafından, Kastamonu Belediye Başkan Adayı Hasan Baltacı için 9 Mart Cumartesi günü proje tanıtım toplantısı düzenlenecek.

Grand Moni Nikah ve Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan toplantı saat 19.30’da başlayacak. 

CHP PM Üyesi Hikmet Erbilgin, CHP Kastamonu İl Başkanı Dilek İlke Karabacak, CHP Merkez İlçe Başkanı Serkan Yılmaz, Belediye Meclis ve İl Genel Meclisi adayları ile çok sayıda davetlinin katılacağı toplantıda CHP Belediye Başkan Adayı Hasan Baltacı, projelerini ve seçim vaatlerini duyuracak.

Proje tanıtım toplantısına bütün Kastamonu’yu davet eden CHP İl Başkanı İlke Karabacak, “Kastamonu’da halkla birlikte halk için gerçekleştireceğimiz büyük değişim için ilk buluşmamızı yarın gerçekleştireceğiz. Sayın Hasan Baltacı’nın yani Bizim Hasan’ın adaylığının açıklandığı günden beri Kastamonuluların kendisine olan ilgisinin her geçen gün arttığını görüyoruz. Yarınki buluşma Kastamonuluların Kastamonu Belediyesi’nin yönetiminde söz ve karar sahibi olabilmesi yolunda başlattığımız büyük yürüyüşün ilk adımı olacak. 31 Mart’tan sonra Kastamonu, ayrıştırmayan, kutuplaştırmayan bir anlayışla yönetilecek. Bu yüzden nasıl ki Kastamonu’yu 31 Mart’tan sonra toplumun tüm kesimleriyle birlikte yöneteceksek; bu toplantımıza da toplumun tüm kesimlerini yanımızda görmek istiyoruz” dedi.

Bakmadan Geçme