Hisarcıklıoğlu'ndan Yöresel Ürünlere Övgü

12'ncisi bu yıl 2-5 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı'nda (YÖREX) Kastamonu standı en yoğun ziyaretçi ilgisinin yaşandığı stantlardan biri oldu.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Antalya Ticaret Borsası, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde 12'ncisi bu yıl 2-5 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı'nda (YÖREX) Kastamonu standı en yoğun ziyaretçi ilgisinin yaşandığı stantlardan biri oldu.

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası, Kastamonu Belediyesi ve Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı işbirliğindeki Kastamonu standına birçok ilin mülki ve yerel yöneticileri ile iş dünyasının temsilcileri de ziyarette bulundular.

“KASTAMONU'NUN YANINDAYIZ"

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu kurmayları ile birlikte Kastamonu standını ziyaret etti. Sarımsak, pastırma, susamsız simit, siyez bulguru başta olmak üzere yerel ürünlere ilgi gösteren TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, her ürüne dair övgü dolu sözler dile getirdi. 

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, KATSO Başkanı Oğuz Fındıkoğlu'nu Kastamonu'nun YÖREX'in müdavim illerinden biri olduğu için kutlayarak, “Yerel ekonominize ivme kazandıracak her projenizde yanınızdayız” mesajı verdi.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme