• Haberler
  • Eğitim
  • İl Milli Eğitim Müdürü Aymira Uğur, İsteklerini Sıraladı

İl Milli Eğitim Müdürü Aymira Uğur, İsteklerini Sıraladı

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle kendisini ziyarete gelen ilkokul öğrencilerine makam koltuğunu temsilen devretti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Orhan Şaik Gökyay İlkokulu öğrencileri, okul müdürü ve öğretmenleri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş'ü makamında ziyaret etti. 

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mesut Şeker ve Şube Müdürü Hasan Sarıahmetoğlu, Okul Müdürü Ümit Yürücüoğlu, Müdür Yardımcısı Nuran Yaylacı ve Öğretmen Ünal Topçu'nun da katılım sağladığı ziyarette çocukların bayramını kutlayan İl Müdürü Gümüş, “Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluş yıl dönümünün ve çocuk bayramının aynı günde kutlandığı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağanı olan bu bayramda hem egemenliğimizi kutluyor, hem de sizlerle birlikte geleceğimizi yazıyoruz. Temsili koltuk devir teslimi, sizlere olan inancımızın bir sembolü, ülkemizin çocuklara verdiği önemin ifadesidir. Her birinizin bu emaneti en güzel şekilde yarınlara taşıyacağınıza inanıyorum. Sizler çalışkanlığınızla, başarılarınızla, heyecanınızla ilimizi ve ülkemizi çok daha ileriye taşıyacaksınız. Umutlarınızı hiçbir zaman yitirmeyin, hayallerinizin önüne hiçbir engel koymayın” dedi.

Gerçekleşen ziyarette Milli Eğitim Müdürlüğü makam koltuğuna oturan 4’üncü sınıf öğrencisi Aymira Uğur, isteklerini dile getirdi. İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, çocuklara hediyeler vererek onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Bakmadan Geçme