İl Milli Eğitim Müdürü Gümüş ziyaretlerini sürdürüyor

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, beraberinde Şube Müdürü Halil İbrahim Kara ile birlikte 23 Ağustos Ortaokulu'nu ziyaret etti.

Ziyarette Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş; “Siz değerli öğretmenlerimizin değerli fikirlerini alarak buradan çıkacak güzelliklerde özelde Kastamonu genelde de tüm Türkiye'nin örnek alacağı projeleri hayata geçireceğinize inanıyorum. Bunu hep beraber başaracağız. Bu konuda her daim kıymetli fikirlerinizi bekliyoruz. Kastamonu eğitim ailesinden çok güzel hikâyeler çıkacağını ve bizim her öğrencimizin yazdığı bir hikâyede mutlaka çok fazlaca yer edineceğimizi düşünüyorum. Zaten bugüne kadar yer etmişsiniz inşallah bizler de sizlerle beraber daha büyük hikâyeleri hep birlikte yazacağız. Bugüne kadar yaptığımız kıymetli çalışmalar için ben şahsım ve müdürlüğüm adına da sizlere tek tek teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.  

Sonrasında öğrencilerle bir araya gelen Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, öğrencilerle sohbet ederek isteklerinin ve beklentilerinin neler olduğunu sordu. Eğitim öğretim çalışmalarını yerinde inceleyen Gümüş, öğrenci, öğretmen ve personele yeni eğitim öğretim yılında başarı dileklerinde bulundu.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme