İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş'ten ziyaret

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Atatürk İlkokulu'nu ziyaret etti.

Ziyarette Müdür Gümüş, öğretmen ve idarecileriyle bir araya geldi. Akabinde Hasan Gümüş, uyum sınıflarına ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. 

Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş ve Temel Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Halil İbrahim Kara, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı okula uyum programı kapsamında Atatürk İlkokulu öğretmen ve idarecileriyle bir araya geldi. Bir süre öğretmenlerle sohbet eden İl Müdürü Gümüş; “Kastamonu'daki öğrencilerimizin rakibi Çin, Kanada ve Amerika'daki öğrencilerdir. Hızla değişen dünyayı takip edebilen, millî ve manevi değerlerle donatılmış öğrenciler yetiştirmek için hep beraber çalışacağız” ifadelerini kullandı.

“HEYECANLARINA ORTAK OLDU”

Akabinde İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş ve Temel Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Halil İbrahim Kara, 2023-2024 eğitim-öğretim yılı okula uyum programı kapsamında Atatürk İlkokulunu ziyaret ederek okulla yeni tanışan öğrencilerle bir araya geldi, uyum haftasında onları yalnız bırakmadı. Ziyarette öğrencilerle bir süre sohbet ederek heyecanlarına ortak oldu. İl Müdürü Hasan Gümüş, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının tüm öğrenci ve velilere hayırlı olmasını diledi.

kastamonugundemgazetesi.com

Bakmadan Geçme