Kastamonu Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Resim Bölümü öğrencilerinin öğretim elemanı Hasan Barış Çiçek küratörlüğünde Özgün Baskıresim dersinde üretmiş oldukları çalışmalardan oluşan 'İzler 2' Özgün Baskıresim Sergisi açılışı fakültenin sergi salonunda yapıldı.
Serginin açılışı Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Erol Yıldır, akademisyenler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşti. Sergide, 30 öğrencinin Ağaç ve Linolyum baskılarından oluşan 68 özgün çalışması sanat severlerin beğenisine sunuldu.
Yukarıdaki arama formları aracılığı ile Kastamonu Gündem arşivinde kelime, içerik, konu araması yapabilir veya gün-ay-yıl formatında tarih girerek tarihe göre haberleri listeleyebilirsiniz.