• Haberler
  • Genel
  • Kastamonu Basınından, Seydioğlu Baklavalarını Ziyaret

Kastamonu Basınından, Seydioğlu Baklavalarını Ziyaret

Kastamonu Resmi İnternet Siteleri Grubu, İstanbul ziyaretleri kapsamında Türkiye'nin tatlı sektöründe önde gelen firması ve Seydioğlu Baklava & İnşaat firması sahipleri Hüseyin ve Hasan Sel'i ziyaret etti.

Aslen Devrekanili olan ve Kastamonu cemiyet hayatına sağladıkları sayısız katkılarla bilinen Hüseyin ve Hasan Sel’e Kastamonu’nun köklü basın tarihi hakkında bilgi veren Kastamonu Resmi İnternet Siteleri Grubu, 40’tan fazla ülkeye ihracat yapmalarından ve gerek istihdama gerekse ülke ekonomisine sağladıkları katkılardan dolayı Seydioğlu Baklava & İnşaat firması sahipleri Hüseyin ve Hasan Sel’i tebrik ettiler.

Firma sahipleri Hüseyin ve Hasan Sel ise Kastamonu basınının birlikteliğinden ve bu nazik ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek Kastamonu basın mensuplarına teşekkür ettiler. Ziyaretin sonunda Kastamonu Resmi İnternet Siteleri Grubu, Seydioğlu Baklava & İnşaat firması sahipleri Hüseyin ve Hasan Sel’e İstiklal Marşı’nın ilk kez yayınladığı ilk nüshanın yer aldığı bir tablo hediye ettiler. 

Özel Haber

Bakmadan Geçme